Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Playboy Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Hugh Hefner uruchomił Playboy w 1953 roku, a jego sukces był niemal natychmiastowy, jego pierwsza edycja sprzedała się w ponad 50 000 egzemplarzy. Magazyn zawierał mieszankę seksownych grafik i więcej treści dziennikarskich, które okazały się zwycięską kombinacją. W 1971 roku Playboy Enterprises wszedł na giełdę, a wtedy Playboy sprzedał siedem milionów egzemplarzy na wydanie. Pierwszy zagraniczny Playboy wyprodukowano w Niemczech w 1972 roku. Obecnie rozszerzyło się to do ponad 50 krajów.

Aby promować sprzedaż, Hefner zaglądał do swojego własnego programu telewizyjnego Playboy's Penthouse, który działał przez dwa sezony od 1959 do 1961 roku i przyciągał sławnych gości Ella Fitzgerald, Carl Sandburg, Lenny Bruce i wielu innych. Rok 1969 był rokiem, w którym Playboy Productions powstało w Los Angeles i przejął większość zdjęć do filmu "Playboy". Z ogromnym doświadczeniem w swoim pasie, Hugh zrobił swój drugi reality show "Dziewczyny z sąsiedztwa" w 2005 roku, gdzie jego i jego trzech głównych Playmates Kendra Wilkinson, Bridget Marquardt i Holly Madison były śledzone.

W 2008 Playboy wprowadził na rynek swój pierwszy zestaw zapachów. Ich linia składała się z czterech różnych zapachów (Playboy Hollywood, Playboy Vegas, Playboy Miami i Playboy Malibu), wszystko z zapasem amerykańskiego Playboya. Wbrew powszechnym przekonaniom, te zapachy mają bardzo wyrafinowany zapach. Po sukcesie pierwszej męskiej kolekcji wydali ponad 10 dodatkowych zapachów. Współpracowali z perfumiarzami takimi jak Lucas Sieuzac, Nathalie Lorson i John Gamba. Poza perfumami produkują odzież, akcesoria i produkty do pielęgnacji ciała pod marką Playboy Fashion.
Pokaż Więcej