Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Police Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Policja została założona we Włoszech w 1983 roku i skupiała się na okularach, zwłaszcza na okularach przeciwsłonecznych. Szybko stali się znani ze swojego nowoczesnego, kanciastego stylu i odważnych projektów, idealnie nadających się do lat 80-tych, kiedy okulary stały się ważną modą.

Po osiągnięciu międzynarodowego sukcesu dzięki swoim okularom, policja zaczęła ekspandować w zapachy w latach 90-tych, by zyskać wielkie uznanie. Ich pierwszym zapachem, jaki kiedykolwiek został wydany, był samozwańczy tytuł "Police Original" (1997), aromatyczny zapach dla mężczyzn z bergamotką, miętą i lawendą, który okazał się ogromnym sukcesem i idealnie pasował do unikalnego stylu marek.

Od tego czasu Policja wydała kilka wybitnych zapachów dla mężczyzn, w tym To Be (2011), świeże połączenie czarnego pieprzu, grejpfruta i fiołka w efektownej szklanej butelce z czaszką. Ten zapach zyskał kilka spin-offów na przestrzeni lat, w tym wielki To Be The King (2013), mocny, męski zapach z cytrusami i przyprawami w czarnej czaszce ze złotą koroną.
Pokaż Więcej