Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Reminiscence Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Reminiscence rozpoczęło działalność jako mała firma na Riwierze Francuskiej, miejsce dla turystów i mieszkańców, którzy szukają wyjątkowej biżuterii. Nino Amaddeo i Zoé Coste, założyciele marki, doszli do wniosku, że wizja idzie w parze z węchem. Wydanie pierwszego męskiego perfumy Patchouli Pour Homme (1970) okazało się ogromnym sukcesem i zwiększyło sprzedaż zarówno ich zapachów, jak i biżuterii. Po osiągnięciu sukcesu w latach 80-tych, obydwaj zdecydowali się otworzyć dodatkowe sklepy w Cannes i Paryżu. Na początku XXI wieku ich produkty można było znaleźć w ponad 270 sklepach stojących samotnie. 55% przychodów firm tworzy sprzedaż zapachów.

Patchouli Pour Homme to balsamiczny zapach, który mocno opiera się na nutach cedru i paczuli. Wydany w porównywalnej butelce, Reminiscence Pour Homme (1999) został stworzony jako oda do nazwy i znaczenia marki. Woda kolońska jest świeża i zmysłowa z rozerwanymi nutami cytryny i lawendy, połączona z sercem kardamonu, goździków i kolendry.

Zoé niestety zmarła w 2007 roku, a firma jest obecnie prowadzona przez jej dzieci Lillę Amaddeo, szefową biura projektowego i Sebastiena, który prowadzi dział jubilerski.
Pokaż Więcej