Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Salvatore Ferragamo Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Salvatore Ferragamo to włoska marka butów i zapachów założona w 1927 roku przez innowacyjnego projektanta o tej samej nazwie. Salvatore Ferragamo dorastał w Neapolu, ale jako młody człowiek przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, by wyrobić sobie nazwisko. Pracując w fabryce obuwia w Bostonie, gdzie jego brat zdołał znaleźć pracę, młody Ferragamo marzył o wyjeździe do Kalifornii, by pracować w rozwijającym się przemyśle filmowym. W końcu dotarł do Hollywood, gdzie otworzył mały sklep z butami ze swoimi braćmi. Nie trwało długo, zanim zaczął robić obuwie dla przemysłu filmowego, a dzięki swoim zadaniom stał się w końcu najlepszym szewcem w Hollywood, tworząc obuwie na miarę dla wszystkich wielkich gwiazd w tamtym czasie.

Ferragamo nie wydawał się zbyt zajęty całą sławą i fortuną, a zamiast tego udał się na uniwersytet, aby studiować anatomię człowieka, aby poprawić komfort jego butów. Kilka lat później opuścił USA, a kiedy w 1927 r. Wrócił do Włoch, by rozwinąć działalność na froncie, przejął go jego reputacja. Wykorzystując swoją hollywoodzką sławę, otworzył nowe sklepy, które były odwiedzane przez wszystkich ruchowców i twórców tamtych czasów. Wraz z rozwojem firmy jakość obuwia pozostała nienaruszona, ponieważ Ferragamo upewniło się, że każda para jest wykonana ręcznie z najwyższą starannością. Po jego śmierci w 1960 roku firmy pozostały w rodzinie, a marka jest prowadzona przez potomków Ferragamos do dnia dzisiejszego.

Oprócz słynnych butów Salvatore Ferragamo oferuje swoim klientom również okulary przeciwsłoneczne, krawaty, paski, a także doskonałe zapachy i płyny po goleniu. Pierwszym zapachem Salvatore Ferragamo dla mężczyzn był Salvatore Ferragamo Pour Homme (1999), dość nietypowy drzewny zapach kwiatowy z wyraźnymi nutami liści figi, neroli, róż i jaśminu na drewnie cedrowym. Acqua Essenziale (2013) to świeży, lekki i wodny zapach o aromatycznym zapachu, który utrzymuje się przez cały dzień dzięki nutom mięty, morza, cytryny i piżma. Incanto Pour Homme (2003) łączy w sobie bambus, drzewo sandałowe, gorzki kolor pomarańczowy, cyprysy i lasy, aby uzyskać rześkie połączenie ciepłych i chłodnych zapachów, co czyni go hipnotyzującym wyborem dla współczesnego człowieka.
Pokaż Więcej