Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Sergio Tacchini Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Sergio Tacchini urodził się w 1938 roku w Novara we Włoszech. Był człowiekiem i nazwiskiem słynnej marki odzieży sportowej, która powstała w 1966 roku, początkowo pod nazwą Sandys S.p.A.

Niektórzy ludzie mogą pamiętać jego imię z czegoś innego i nie bez powodu. Tacchini był bardzo udanym profesjonalnym tenisistą od 1955 do 1960 roku i tutaj znalazł inspirację dla swojej firmy. W latach 50. i 60. większość sportowej odzieży tenisowej była zdominowana przez bladobiałe i nudne projekty, a Tacchini chciała stworzyć nowy zabawny wzór z kolorowym akcentem. Wkrótce firma rozszerzyła działalność o ubrania dla innych sportów, takich jak golf, narty i fitness.

Sergio Tacchini przez wiele lat sponsorował wielu znanych sportowców, w tym Martinę Navratilovą, Novaka Djokovica i Gorana Ivaniševića. Zarówno Ivanišević, jak i Djokovic mieli na sobie ubrania firmy, gdy wygrywali na Wimbledonie.

Dziś marka produkuje odzież sportową, obuwie, dodatki i zapachy dla mężczyzn i kobiet. Pierwszy męski zapach z Sergio Tacchini został wydany w 1987 roku i jest po prostu nazywany Sergio Tacchini, głęboko drzewnym zapachem, który zawiera tylko 5 nut, co czyni go bardzo czystym i czystym zapachem. Jest to nadal jeden z najlepiej sprzedających się zapachów wszystkich wyprodukowanych przez nich po goleniu Tacchini. Inne warte podkreślenia zapachy to Active Water (2005), świeży korzenny zapach, Club (2012) i Club Intense (2015).
Pokaż Więcej