Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Star Wars Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

George Lucas opracował swój pomysł na pierwszy film Star Wars w 1970 roku. Nie wiedział on wtedy, jak bardzo jego życie i świat Sci-Fi zmienią się wraz z wydaniem Gwiezdnych wojen: IV A New Hope (1977). Seria Gwiezdnych Wojen to jedno z największych zjawisk popkultury XX wieku i udało się przenieść jego coraz większe wpływy na 21!

Biorąc pod uwagę łączny przychód kasowy w wysokości ponad 3 miliardów funtów za tylko pierwsze 6 odcinków, nic dziwnego, że towary Star Wars można znaleźć we wszystkich kształtach i formach. Kolekcja zapachów Star Wars, podobnie jak większość przedmiotów, skierowana jest głównie do młodszych pokoleń wziętych przez Moc. Projekt butelki jest rzadko subtelny, a perfumy Star Wars są dostępne w kształcie Dartha Vadera, Storm Troopera i innych znajomych twarzy z popularnej sagi. Zapachy są na ogół sprzedawane, aby przemawiać zarówno do chłopców i dziewcząt, jak i mężczyzn i kobiet.

Podzielona na trzy trylogie, Gwiezdne Wojny podbiły ekrany kin na całym świecie z oryginalną trylogią składającą się z Epizodów IV-VI w latach 70. i 80. XX wieku. Seria Prequel po raz pierwszy została wyemitowana w 1999 roku z Epizodem I, a następnie w Episode II w 2002 roku i Episode III w 2005 roku. Mimo że filmy z serii Prequel były mniej doceniane niż filmy z serii Original, wszystkie były hitami major box office. W 2014 roku firma Walt Disney kupiła Lucasfilm za niecałe 3 miliardy funtów brytyjskich i szybko ogłosiła trylogię Sequel, wprowadzoną w VII odcinku - Przebudzenie mocy w 2015 roku. Inne znaczące wydania medialne sprzedawane pod marką Star Wars to animowany serial telewizyjny The Clone Wars (2008) oraz seria Anthology, ostatnio ogłoszona przez Disneya, która ma skupić się na historii różnych popularnych postaci z sagi. Pierwszy film, Rogue One (2016), podąża za grupą Rebeliantów, a drugi film koncentruje się wokół przygód młodego Han Solo, słynnie portretowanego przez Harrisona Forda w serii Original.

Scenę dźwiękową Johna Williamsa można uznać za jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów muzyki filmowej wszechczasów. Ale to nie tylko muzyka stała się częścią ogólnej wiedzy kulturalnej. Rzadko zdarza się, że film ma tak duży wpływ na Gwiezdne Wojny. Dzięki dedykowanej międzynarodowej bazie fanów i niedawnemu przejęciu przez firmę Walt Disney Company, ta kulturalna siła będzie z nami przez wiele lat.
Pokaż Więcej