Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Versace Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Versace to włoska firma odzieżowa, założona w 1978 roku przez Gianniego Versace, produkująca ubrania dla kobiet i mężczyzn, wyposażenie domu, akcesoria, makijaż i zapachy. Kolekcje Gianniego Versace były inspirowane pop-artem i starożytną sztuką rzymską i grecką.

Versace miał wielu sławnych przyjaciół, którzy przyjęli jego twórczość i dumnie nosili je na specjalnych imprezach i imprezach. Jego siostra, Donatella Versace, reprezentuje markę od czasu śmierci swojego brata w 1997 roku. Jest wiceprezesem i głównym projektantem.

Firma słynie z tego, że jest promowana przez kilka gwiazd. Sukienki Versace były noszone na czerwonym dywanie i przez artystów podczas ich występów na żywo. Lady Gaga jest dobrą przyjaciółką Donatelli Versace i była również twarzą kampanii marki. Ponadto Elton John i Gianni Versace byli bardzo bliskimi przyjaciółmi, a gdy zmarł Gianni, Elton John poświęcił mu album The Big Picture.

Perfumy Versace zawierają różnorodne zapachy męskie i żeńskie. Wszystkie perfumy są produkowane z EuroItalia s.r.l, które zapewniają doradztwo dla innych marek, takich jak Moschino i Richmond. Versace L'Homme powstała w 1986 roku i zawiera intrygujące zapachy, takie jak paczula, bazylia, skóra i ziele angielskie. Dziesięć lat później, Versace wprowadził na rynek The Dreamer, męski, drzewny zapach zawierający akordy tytoniu, jałowca i estragonu. Versace Eau Fraiche to męski zapach morski, który uwalnia zapach szafranu i piżma po wyschnięciu na skórze. Męski odpowiednik Red Jeans to Blue Jeans, słodki, korzenny i świeży zapach skomponowany nutami bazylii, cytryny, drzewa palisandrowo i lawendy.
Pokaż Więcej