5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Yardley Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Założona w 1770 roku Yardley of London jest jedną z najstarszych firm zajmujących się perfumami, kosmetykami i kosmetykami. Od 19 do 20 wieku, Yardley stał się głównym producentem mydła i perfum, otrzymując pierwszy Royal Warrant w 1921 roku. Od momentu powstania, Yardley zyskał różne podziękowania od brytyjskiej rodziny królewskiej, która przyznała im Royal Warrant of Powitanie sześć czasy. Yardley dostarczył również kilku brytyjskich monarchów z kosmetykami od (i włącznie) z Queen Victoria.

W latach 60. Yardley odnowił swoją firmę i wybrał brytyjski model Twiggy, by reprezentować markę. Twiggy szybko stała się legendą mody, a Yardley sprzedawał produkty związane z jej wizerunkiem, takie jak Twiggy Eyelashes i Twiggy Paint. Ostatecznie Yardley stała się marką perfum i kosmetyków, która miała wyglądać dla brytyjskiej młodzieży w latach 60-tych.

Yardley słynie z używania kwiatów uprawianych na angielskiej ziemi, takich jak Lavender z południa lub biała Lily. Zapach lawendy był popularny w epoce wiktoriańskiej i został wywieziony do USA w 1880 roku, gdzie odniósł natychmiastowy sukces.

Obecnie najpopularniejszymi męskimi zapachami są Citrus & Wood, Gold i Chrome. Citrus & Wood łączy w sobie elementy pieprzu czarnego, mchu dębowego i drzewa sandałowego z nutami topionej limetki i bergamotki. Złoto ma świeży zapach intensywniejszy dzięki bazylii i nutom cytryny. Chrome reprezentuje dziedzictwo Yardleya, łącząc jego charakterystyczne nuty, różę i lawendę, z jabłkiem, bergamotą i kolendrą.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.