Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Yves Saint Laurent Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Zdobywając sławę w niezwykle młodym wieku, Yves Saint Laurent rozpoczął karierę jako jeden z najlepiej ubranych mężczyzn i przedsiębiorców po goleniu pod czujnym okiem Christiana Diora po tym, jak wygrał suknię asymetryczną - coś, co ukształtuje jego kariery i być jednym z inspirujących i odważnych kreacji w stylu jego życia. Po usłyszeniu o jego sukcesie, Dior natychmiast zatrudnił Laurenta, a po śmierci Diora w 1957 roku zastąpił Diora jako wpływowego projektanta Haute Couture dla firmy.

Kiedy wybuchła algierska wojna o niepodległość, Laurent musiał wstąpić do armii, w wyniku czego stracił miejsce w Dior. Po krótkim pobycie w szpitalu, Laurent był w stanie założyć własną markę mody i zapachów w 1962 r. I właśnie wtedy jego komercyjne przedsiębiorstwo zaczęło naprawdę kwitnąć, mocno wspierane przez dodatek męskiej odzieży w 1974 r. Na podstawie obrazu śliskiego krawiectwo i francuski polski, Yves Saint Laurent chciał zbudować markę, w której kryje się kluczowy wygląd dla mężczyzn, który można z łatwością zaktualizować za pomocą współczesnego akcentu, i jest to coś, co trwa do dziś, długo po śmierci założyciela w 2008 roku w wiek 71 lat.

Imperium Yves Saint Laurenta rosło w siłę, gdy wkrótce zaczął realizować projekty poza światem mody, a po goleniu i wodzie kolońskiej był jednym z największych sukcesów. Z flagowymi sklepami w całej Ameryce i na całym świecie łatwo zrozumieć, dlaczego ta rozpoznawalna marka pozostaje tak popularna i kochana, od samego początku dumnie budując prawdziwą i lojalną bazę fanów. Sukces ten nie przyszedł jednak bez ceny - Laurent był mocno krytykowany przez całą swoją karierę i nie bardziej niż poprzez zapachy - chciał promować zmysłowe i silne zapachy, które odzwierciedlały osobowości jego klientów i często uważano, że jest nierozsądne, osądzające i dominujące. To, wraz z krytyką, że zachęcał do stosowania leków po goleniu Opium pour Homme (1995) było zrozumiałym niepokojem dla Laurenta, jednak stworzenie męskiego zapachu Kouros w 1981 r. Uciszyło większość krytyków, gdy stało się jednym z nowoczesnych klasyków i najlepsi sprzedawcy świata perfum do tej pory.

Trzeba powiedzieć, że YSL ma jeden z najbardziej fascynujących zakresów zapachów dla mężczyzn - wszystkie zachęcające do wolności wypowiedzi, w co tak bardzo wierzy Laurent. L'Homme (2006) i L'Homme Libre (2011) jedne z najlepiej sprzedających się zapachów, które są świeże i młodzieńcze, a jednocześnie są męskie. La Nuit de L'Homme (2009) jest pełen ponczów i mocnych składników i został ogłoszony przez Laurenta jako zapach pełen kontrastów i napięć. Rive Gauche pour Homme był odą do kolekcji sklepów sprzedających luksusową odzież męską i wkrótce stał się ikoną sukcesu domu.

Zobacz wszystko

Yves Saint Laurent linia czasu

1970
2019
2009
2006
2006
L'Homme
L'HOMME

L'Homme Yves Saint Laurent to świeży, drzewny zapach, który...

2003
2002
2002
M7
M7

2000
1998
1998
1995
1994
1994
1984
1984
1981
1981
Kouros
KOUROS

Kouros marki Yves Saint Laurent to aromatyczny zapach dla...

Yves Saint Laurent
Kolekcje
JUŻ OD
189
Yves Saint Laurent Body Kouros
JUŻ OD
145
Yves Saint Laurent Kouros
KOUROSKouros marki Yves Saint Laurent to aromatyczny zapach dla...
JUŻ OD
199
Yves Saint Laurent L'Homme
L'HOMMEL'Homme Yves Saint Laurent to świeży, drzewny zapach, który...
JUŻ OD
228
Yves Saint Laurent L'Homme Ultime
JUŻ OD
87
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
JUŻ OD
136
Yves Saint Laurent Opium for Men
JUŻ OD
107
Yves Saint Laurent Y
Y