Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Abercrombie & Fitch Perfumy & Perfumy dla kobiet

Firma Abercrombie & Fitch została założona w 1892 roku jako ekskluzywny detalista artykułów sportowych i myśliwskich w dzielnicy Manhattanu w Nowym Jorku. Założyciele, David T. Abercrombie i Ezra H. Fitch, specjalizowali się w sprzedaży towarów wysokiej jakości, takich jak wędki, namioty i drogie strzelby. Sukces firmy trwał tylko do 1976 roku, kiedy to bankructwo ostatecznie zmusiło do zamknięcia swojego flagowego sklepu na Manhattanie. Na szczęście marka została przywrócona w 1978 r., Kiedy to rozpoczęła się podróż, by stać się jedną z najbardziej odważnych i odważnych kobiet w branży modowej i zapachowej.

Firma Abercrombie & Fitch została początkowo ponownie uruchomiona jako sprzedawca wysyłkowa odzieży myśliwskiej i nowości, ale w połowie lat 80-tych otworzył nowe sklepy w Nowym Jorku, Beverly Hills i Dallas. To właśnie przebudzenie przyciągnęło uwagę The Limited, dużego operatora sieci odzieżowej z siedzibą w Ohio. Kupili prawa do Abercrombie & Fitch i wkrótce rozwinęli je do luksusowej marki stylu casual, którą dziś poznajemy. Odważna kampania reklamowa i filantropijna pozwoliła na spójne, szeroko zakrojone relacje w mediach, które oczywiście przykuły uwagę opinii publicznej. Tak bardzo, że mają teraz kilka oddziałów, takich jak Abercrombie Kids, Hollister Co i Gilly Chicks, a obecnie działają w ponad 1000 sklepów na całym świecie. Women's Wear Daily odnosiło się nawet do Abercrombie & Fitch jako klasycznie "neo-preppy" z modnymi wzorami, które cieszą się reputacją trwałej jakości i luksusu.

Ich wybór kobiecych perfum może nie być tak ekspansywny jak inne marki modowe, ale z pewnością sprawiał wrażenie, że będzie trwał długo i możemy być pewni, że będziemy oczekiwać od nich więcej w przyszłości. Niezależnie od tego, czy wolisz bogaty bukiet 8, ich pierwszy damski zapach, elegancką świeżość Perfumy # 1, czy kwiatową owocowość Wakely, na pewno zakochasz się w ich asortymencie modnych damskich zapachów.

Abercrombie & Fitch - bądź śmiały, bądź inspirujący, bądź trendy
Pokaż Więcej