5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Acca Kappa Perfumy & Perfumy dla kobiet

Acca Kappa to wyrafinowana włoska firma znana z tworzenia własnych wysokiej jakości zapachów, profesjonalnych pędzli i produktówdo pielęgnacji ciała. Rodzina Krüllów prowadzi firmę od 1869 roku i do dziś jest to rodzinna korporacja, która pozostaje wierna ponadczasowym wartościom i dziedzictwu.

Ta historyczna marka pomaga klientom osiągnąć wyjątkowy styl życia, poczucie wypełnienia i sukcesu. Ich miłość do natury rozbrzmiewa w ich produktach, podobnie jak ich zamiłowanie do prostoty i autentycznego piękna. Ich historia to styl życia, prawdziwa część włoskiej kultury.

Asortyment perfum Kappa słynie z kusząco pięknych bukietów, przy użyciu tylko najlepszych składników dostępnych we Włoszech. Giardino Segreto, co przekłada się na „sekretny ogród”, to piękna symfonia kwiatowych akcentów. Inne popularne zapachy Kappa to soczysta i trafnie nazwana Wisteria, tajemnicza Niebieska Lawenda i delikatny pieszczot Calycanthus, by wymienić tylko kilka. Gama kobiecych zapachów jest wzbogacona kilkoma wodami toaletowymi, toaletowymi, a nawet stałymi perfumami.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.