Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Acca Kappa Perfumy & Perfumy dla kobiet

Acca Kappa to wyrafinowana włoska firma znana z tworzenia własnych wysokiej jakości zapachów, profesjonalnych pędzli i produktówdo pielęgnacji ciała. Rodzina Krüllów prowadzi firmę od 1869 roku i do dziś jest to rodzinna korporacja, która pozostaje wierna ponadczasowym wartościom i dziedzictwu.

Ta historyczna marka pomaga klientom osiągnąć wyjątkowy styl życia, poczucie wypełnienia i sukcesu. Ich miłość do natury rozbrzmiewa w ich produktach, podobnie jak ich zamiłowanie do prostoty i autentycznego piękna. Ich historia to styl życia, prawdziwa część włoskiej kultury.

Asortyment perfum Kappa słynie z kusząco pięknych bukietów, przy użyciu tylko najlepszych składników dostępnych we Włoszech. Giardino Segreto, co przekłada się na „sekretny ogród”, to piękna symfonia kwiatowych akcentów. Inne popularne zapachy Kappa to soczysta i trafnie nazwana Wisteria, tajemnicza Niebieska Lawenda i delikatny pieszczot Calycanthus, by wymienić tylko kilka. Gama kobiecych zapachów jest wzbogacona kilkoma wodami toaletowymi, toaletowymi, a nawet stałymi perfumami.
Pokaż Więcej