Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Acca Kappa Perfumy & Perfumy dla kobiet

Acca Kappa to wyrafinowana włoska firma znana z tworzenia własnych wysokiej jakości zapachów, profesjonalnych pędzli i produktówdo pielęgnacji ciała. Rodzina Krüllów prowadzi firmę od 1869 roku i do dziś jest to rodzinna korporacja, która pozostaje wierna ponadczasowym wartościom i dziedzictwu.

Ta historyczna marka pomaga klientom osiągnąć wyjątkowy styl życia, poczucie wypełnienia i sukcesu. Ich miłość do natury rozbrzmiewa w ich produktach, podobnie jak ich zamiłowanie do prostoty i autentycznego piękna. Ich historia to styl życia, prawdziwa część włoskiej kultury.

Asortyment perfum Kappa słynie z kusząco pięknych bukietów, przy użyciu tylko najlepszych składników dostępnych we Włoszech. Giardino Segreto, co przekłada się na „sekretny ogród”, to piękna symfonia kwiatowych akcentów. Inne popularne zapachy Kappa to soczysta i trafnie nazwana Wisteria, tajemnicza Niebieska Lawenda i delikatny pieszczot Calycanthus, by wymienić tylko kilka. Gama kobiecych zapachów jest wzbogacona kilkoma wodami toaletowymi, toaletowymi, a nawet stałymi perfumami.

Acca Kappa linia czasu

Kolekcje
JUŻ OD
203
Acca Kappa 1869 Eau de Parfum
JUŻ OD
194
Acca Kappa Blue Lavender
JUŻ OD
286
Acca Kappa Idillio
JUŻ OD
164