Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Acca Kappa Perfumy & Perfumy dla kobiet

Acca Kappa to wyrafinowana włoska firma znana z tworzenia własnych wysokiej jakości zapachów, profesjonalnych pędzli i produktówdo pielęgnacji ciała. Rodzina Krüllów prowadzi firmę od 1869 roku i do dziś jest to rodzinna korporacja, która pozostaje wierna ponadczasowym wartościom i dziedzictwu.

Ta historyczna marka pomaga klientom osiągnąć wyjątkowy styl życia, poczucie wypełnienia i sukcesu. Ich miłość do natury rozbrzmiewa w ich produktach, podobnie jak ich zamiłowanie do prostoty i autentycznego piękna. Ich historia to styl życia, prawdziwa część włoskiej kultury.

Asortyment perfum Kappa słynie z kusząco pięknych bukietów, przy użyciu tylko najlepszych składników dostępnych we Włoszech. Giardino Segreto, co przekłada się na „sekretny ogród”, to piękna symfonia kwiatowych akcentów. Inne popularne zapachy Kappa to soczysta i trafnie nazwana Wisteria, tajemnicza Niebieska Lawenda i delikatny pieszczot Calycanthus, by wymienić tylko kilka. Gama kobiecych zapachów jest wzbogacona kilkoma wodami toaletowymi, toaletowymi, a nawet stałymi perfumami.

Acca Kappa linia czasu

Kolekcje
JUŻ OD
204
JUŻ OD
223
JUŻ OD
185
JUŻ OD
49
JUŻ OD
287
JUŻ OD
318
JUŻ OD
392
JUŻ OD
183
JUŻ OD
183
JUŻ OD
287
JUŻ OD
287
JUŻ OD
183
Acca Kappa Rosa
JUŻ OD
223
JUŻ OD
287
JUŻ OD
49
JUŻ OD
287