Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Acqua di Parma Perfumy & Perfumy dla kobiet

Acqua di Parma rozpoczęła działalność w 1916 roku i jest włoskim dostawcą luksusowych produktów skupiających się na zapachach i perfumowanych świecach. Firma zaczęła sprzedawać wodę kolońską w Parmie we Włoszech i stała się znana z lekkich i świeżych zapachów. Ich najbardziej znana woda kolońska, nazwana po prostu Colonia, sprawiła, że ​​Acqua di Parma stała się powszechnie znaną nazwą w Europie.

W latach trzydziestych XX wieku firma Acqua di Parma zaczęła używać znanych butelek i pudełek, okrągłych, żółtych "pudełek na kapelusze" wykonanych ręcznie, dzięki czemu ich zapachy stały się natychmiast rozpoznawalne. Wkrótce ludzie gromadzili się, by kupić eleganckie zapachy Art Deco, w wyniku czego firma rozszerzyła działalność o nowe obszary. Co najważniejsze, firma rozpoczyna wprowadzanie zapachów unisex.

Acqua di Parma jest obecnie znana na całym świecie, a nawet ma luksusowe spa we Włoszech. Mimo sukcesu wciąż tworzą swoje produkty, tak jak zawsze, robiąc i montując wszystko ręcznie i używając wyłącznie naturalnych składników.

Pierwszym kobiecym zapachem, który ma zostać wydany, było trafnie nazwane Profumo (1930), po prostu oznaczające perfumy. Do czasu wydania tego produktu firma wydała wyłącznie kolonie dla mężczyzn. W 1999 Acqua di Parma zaprezentowała nową serię zapachów dla kobiet i mężczyzn o nazwie Blu Mediterraneo. Ta linia czerpie inspiracje z życia w basenie Morza Śródziemnego i zawiera lokalne zioła, owoce i kwiaty. Doskonałym przykładem z tej kolekcji jest świeży i lekki Bergamotto di Calabria (2010) z bergamotą z południowych Włoch. Kolejną nowoczesną kreacją dla kobiet jest urocza Magnolia Nobile (2009), która opiera się oczywiście na kwiatach magnolii i klasycznej nutce cytryny, która stała się znakiem rozpoznawczym Acqua di Parma.
Pokaż Więcej