5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Adam Levine Perfumy & Perfumy dla kobiet

Adam (Noah) Levine, urodzony w 1979 roku, amerykański piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista i aktor. Jeszcze w szkole założył swój pierwszy zespół, Kara's Flowers, wraz z kilkoma kolegami ze szkoły, Jessem Carmichaelem, Mickeyem Maddenem i Ryanem Dusickiem. Zespół odniósł pewien sukces, aw 1997 roku udało się go zrealizować w popularnym programie telewizyjnym Beverly Hills 90210. Nie odnieśli jednak wystarczającego sukcesu i postanowili się rozdzielić.

W 2000 roku wszyscy spotkali się ponownie i postanowili dać swojemu zespołowi nową szansę, dodali nowego członka, gitarzystę Jamesa Valentine'a i zmienili nazwę na Maroon 5. Ich debiutancki album, Songs About Jane, poszedł na multi-platynę. W Stanach Zjednoczonych iw kolejnych latach zespół otrzymał trzy nagrody Grammy, dwie nagrody Billboard Music Awards, dwie nagrody American Music Awards, nagrodę MTV Video Music Award i nagrodę World Music Award.

W 2007 roku Adam Levine po raz pierwszy pojawił się w telewizji w niezwykle popularnym programie Saturday Night Live, gdzie zagrał komediowo. Wystąpił także w komedii "A Night of Too Many Stars" komediowego centrum, a także wystąpił w filmie "Jimmy Kimmel Live". W 2011 r. Levine wylądował w serialu "The Voice", w którym zwycięzca pokazu był w drużynie Levine'a, podobnie jak zwycięzca 5 sezonu, Tessanne Chin i zwycięzca sezonu 9, Jordan Smith.

W 2013 roku Adam Levin wszedł na rynek perfum sławnych perfum Adam Levine dla kobiet. W wywiadzie dotyczącym premiery Adam powiedział: "Chciałem zrobić coś subtelnego i eleganckiego - coś, co ludzie, których bym czcił w tym świecie, jak Tom Ford, zrobiliby, i coś, co mnie pociągnęłoby". Zapach to orientalny kwiatowy zapach z nutami szafranu, cytrusów, przypraw, jaśminu i płatków róży na bazie wanilii.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.