5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Adidas Perfumy & Perfumy dla kobiet

Adidas został założony w 1949 roku przez braci Adolf & Rudolf Dassler. Od tego czasu firma wielokrotnie zmieniała właściciela, ale nigdy nie straciła orientacji na prawdziwą pasję; zapewnienie najlepszych rozwiązań dla wszystkich naszych sportowych potrzeb. Przekroczyło to globalne zjawisko, które znamy dzisiaj, Adidas jest po prostu wszędzie! Od golfa do piłki nożnej, kortów tenisowych po basen, a nawet igrzysk olimpijskich, Adidas może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby sportowe.

Adidas oferuje teraz szeroką gamę produktów, począwszy od torebek, butów i innego sprzętu sportowego, po chłodne i odświeżające żele do ciała, dezodoranty i zapachy, które wszyscy znamy i kochamy. Oferują również szeroki wybór damskich perfum, z których każdy może zaspokoić każdy gust i styl; aromatyczne nuty Citrus Energy (2000), kwiatowe akordy Pure Lightness (2008), pyszna owocowość Fruity Rhythm (2008), dynamiczne słodkie akcenty Fresh Escape (2010), drzewne cytrusowe nuty Happy Game (2011 ) i wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy jesteś aktywną kobietą, która uwielbia uprawiać sport i fitness, czy po prostu fanem Adidasa, na pewno znajdziesz coś dla siebie w asortymencie damskich perfum, dezodorantów i żeli pod prysznic. Ich wszechstronna wiedza i doświadczenie oznaczają również, że bez względu na to, który produkt Adidas kupisz, będziesz wiedział, że produkt został specjalnie opracowany do określonego celu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.