Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Agent Provocateur Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ta stosunkowo nowa firma bieliźniarska została założona dopiero w 1994 roku przez Josepha Corré, syna Vivienne Westwood, wiodącego brytyjskiego projektanta mody i jego ówczesnej żony Sereny Rees. Pierwszy sklep został otwarty w Soho w Londynie przy Broadwick Street, a ich celem było stworzenie wysokiej jakości designerskiej i kolorowej bielizny z kreatywnym sprytem po próbie pozyskania takich produktów od innych producentów, bezskutecznie.

Po tym, jak założyciel i jego żona rozwiedli się w 2007 roku, Agent Provocateur został zakupiony przez prywantną firmę i był to początek rosnącego sukcesu, jaki mają do dziś. Od czasu przejęcia wiodący dystrybutor bielizny damskiej rozszerzył swoją działalność na 13 krajów z ponad 60 sklepami na całym świecie, obejmującymi Wielką Brytanię, Europę, Amerykę Północną i Środkową, Rosję, Bliski Wschód, Azję i Australię.

W sierpniu 2000 roku Agent Provocateur wydał swój pierwszy zapach sygnowany nazwą Agent Provocateur. Zapach został opracowany, aby odzwierciedlić misję tego uwodzicielskiego, zmysłowego towarzystwa poprzez stworzenie ostrych, intensywnych, niemal zwierzęcych perfum, o których mówi się, że są prowokacyjnym sokiem, który dziś pozostaje współczesnym klasykiem. Zapach był kontrowersyjnie prezentowany w porcelanowej butelce w kształcie jajka, które jest wspaniałe w dotyku i symboliczne dla rynku docelowego.

Po sukcesie tych perfum powstało wiele innych wersji tego uwodzicielskiego zapachu: Agent Provocateur Eau Emotionnelle (2006), Agent Provocateur Maitresse (2006), Strip (2007), DD Edition (2008), L'Agent (2011) i wybór nowych seksownych zapachów w 2012 roku. Były długie szeregi celebraity kobiet, które wzorowały się na tej zabawnej, miłej firmie, włączyły Kylie Minogue (2001) i Kate Moss w 2006 i 2008. Hollywood aktorka Maggie Gyllenhaal przejęła supermodelkę Kate Moss jako nowa twarz dla linii w 2007 roku.
Pokaż Więcej