Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Alyssa Ashley Perfumy & Perfumy dla kobiet

Alyssa Ashley to francuska marka perfum założona w 1960 roku przez Houbiganta. Pierwsze perfumy Alyssa Ashley, Musk, zostały wydane w 1969 roku i odniosły ogromny sukces. W najbliższych latach pojawiły się nowe wersje, takie jak White Musk i Musk Extreme, a także wiele innych kolekcji perfum dla kobiet i mężczyzn.

Imię Alyssa Ashley w rzeczywistości nie odnosi się do prawdziwej osoby. Został on wynaleziony przez wiodącego perfumiarza projektu Luca Maffei i zainspirowany jego córką Alyssą, która została nazwana Ashley z powodu jej długich blond włosów. Piżmo Alyssy Ashley to jeden z klasycznych zapachów piżma. Zapach piżma stał się bardzo popularny pod koniec lat 60-tych, a piżmowe banknoty dominowały na rynku zapachów aż do wczesnych lat 80-tych. Młodzi ludzie w tamtym czasie byli bardzo zainteresowani prostymi i naturalnymi rzeczami i zaczęli unikać drogich i skomplikowanych perfum na proste olejki eteryczne. Olejek piżmowy wydany w 1969 roku znany jest ze swojej doskonałej trwałości i zawiera ślady świeżych owoców cytrusowych i kwiatów. Jest to prawdziwy zapach dla obu płci, który znajduje odzwierciedlenie również w butelce, która zawiera symbol męski i żeński w połączeniu.

W latach 2000-tych nastąpiło wielkie odrodzenie Alyssa Ashley, a marka wydała wiele nowych zapachów. White Musk (2000) to świeższa wersja oryginalnego zapachu piżma z dodatkiem świeżości i białych kwiatów. To zmysłowy i lekki zapach dla kobiet. Inne najnowsze aromaty to świeży i owocowy Fizzy (2005) oraz intensywny Musk Extreme (2009) dla kobiet, który jest bardziej intensywną i cieplejszą wersją zapachu, z którego słynie Alyssa Ashley.
Pokaż Więcej