Amouage Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ceniony dom perfum Amouage powstał w Omanie i jest prawdopodobnie jedyną firmą perfumeryjną założoną przez sułtana. Perfumy od zawsze były popularne w regionie i sięgają tysięcy lat. W 1983 roku sułtanat Omanu wypuścił Amouage, aby wprowadzić w świat umiłowanych zapachów Omanu i od tego czasu stali się bardzo szanowaną marką luksusową.

Amouage zawsze pozyskiwała śmietankę świata perfum, by pracować nad swoimi zapachami i pierwszym zapachem, eleganckie złoto dla kobiet (1983) łączyło rose biodro i cyweta pod kierunkiem słynnego francuskiego nosa, Guy'a Robert'a. Mimo że ich zapachy stały się bardzo popularne w Europie, Amouage od wieków zawsze utrzymywała orientalną tradycję silnych, długotrwałych zapachów kwiatowych o wysokiej jakości składnikach. Są również znani z unikalnych butelek inspirowanych z Bliskiego Wschodu.

Znane perfumy dla kobiet to Ubar (1995), który łączy w sobie aromat owoców cytrusowych i kwiatów w kombinacji, która jest tak potężna, jak elegancka i Fate (2013), która pojawia się w fascynującej opalizującej butelce, która wydaje się zmieniać z koloru na kolor i ma równie zróżnicowany zapach z pieprzem, cynamonem, wanilią i skórą.

Amouage linia czasu

Amouage
Kolekcje
JUŻ OD
535
Amouage Beloved
JUŻ OD
480
Amouage Ciel pour Femme
JUŻ OD
535
Amouage Dia
JUŻ OD
535
Amouage Gold
JUŻ OD
558
Amouage Journey
JUŻ OD
535
Amouage Jubilation for Women
JUŻ OD
466
Amouage Reflection