Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Amouage Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ceniony dom perfum Amouage powstał w Omanie i jest prawdopodobnie jedyną firmą perfumeryjną założoną przez sułtana. Perfumy od zawsze były popularne w regionie i sięgają tysięcy lat. W 1983 roku sułtanat Omanu wypuścił Amouage, aby wprowadzić w świat umiłowanych zapachów Omanu i od tego czasu stali się bardzo szanowaną marką luksusową.

Amouage zawsze pozyskiwała śmietankę świata perfum, by pracować nad swoimi zapachami i pierwszym zapachem, eleganckie złoto dla kobiet (1983) łączyło rose biodro i cyweta pod kierunkiem słynnego francuskiego nosa, Guy'a Robert'a. Mimo że ich zapachy stały się bardzo popularne w Europie, Amouage od wieków zawsze utrzymywała orientalną tradycję silnych, długotrwałych zapachów kwiatowych o wysokiej jakości składnikach. Są również znani z unikalnych butelek inspirowanych z Bliskiego Wschodu.

Znane perfumy dla kobiet to Ubar (1995), który łączy w sobie aromat owoców cytrusowych i kwiatów w kombinacji, która jest tak potężna, jak elegancka i Fate (2013), która pojawia się w fascynującej opalizującej butelce, która wydaje się zmieniać z koloru na kolor i ma równie zróżnicowany zapach z pieprzem, cynamonem, wanilią i skórą.
Pokaż Więcej