5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Amouage Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ceniony dom perfum Amouage powstał w Omanie i jest prawdopodobnie jedyną firmą perfumeryjną założoną przez sułtana. Perfumy od zawsze były popularne w regionie i sięgają tysięcy lat. W 1983 roku sułtanat Omanu wypuścił Amouage, aby wprowadzić w świat umiłowanych zapachów Omanu i od tego czasu stali się bardzo szanowaną marką luksusową.

Amouage zawsze pozyskiwała śmietankę świata perfum, by pracować nad swoimi zapachami i pierwszym zapachem, eleganckie złoto dla kobiet (1983) łączyło rose biodro i cyweta pod kierunkiem słynnego francuskiego nosa, Guy'a Robert'a. Mimo że ich zapachy stały się bardzo popularne w Europie, Amouage od wieków zawsze utrzymywała orientalną tradycję silnych, długotrwałych zapachów kwiatowych o wysokiej jakości składnikach. Są również znani z unikalnych butelek inspirowanych z Bliskiego Wschodu.

Znane perfumy dla kobiet to Ubar (1995), który łączy w sobie aromat owoców cytrusowych i kwiatów w kombinacji, która jest tak potężna, jak elegancka i Fate (2013), która pojawia się w fascynującej opalizującej butelce, która wydaje się zmieniać z koloru na kolor i ma równie zróżnicowany zapach z pieprzem, cynamonem, wanilią i skórą.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.