5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Ann Summers Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ann Summers jest dorosłym sprzedawcą, który został uruchomiony w 1970 roku przez Kim Caborn Waterfield i został nazwany na cześć swojego sekretarza Annice Summers. Firma została kupiona przez Ralpha i Davida Golda w 1971 roku i ogromnie się rozwinęła w ciągu ostatnich lat, a obecnie jest przedsiębiorstwem wartym 100 milionów funtów, z ponad 145 sklepami w Wielkiej Brytanii. Ann Summers została nominowana do wielu nagród Cosmopolitan, Drapers, Reveal i Fabulous. Córka Davida Golda, Jacqueline Gold, została wyróżniona nagrodą CBE w 2016 r. Nowy Rok.

Jednym z największych sukcesów Ann Summers był samozwańczy "huk króliczka" w 1999 roku, kiedy firma sprzedała ponad milion swoich "Rampant Rabbits". Ich sukces w Wielkiej Brytanii stale rośnie, aw 2005 roku udało im się otworzyć swój pierwszy oddział poza Wielką Brytanią, w Walencji. W 2010 roku Ann Summers wybrała się ze swojej zwykłej bielizny i zabawek dla dorosłych i wprowadziła kolekcję strojów kąpielowych. Na uwagę zasługują Sam Faiers i Jess Wright, które były twarzą kolekcji Sexy Lace i strojów kąpielowych.

Na początku XXI wieku pojawiły się pierwsze perfumy Ann Summers, Noir. To słodki i zmysłowy zapach idealny do uwodzenia, ponieważ zawiera feromony. Ich chwyt marketingowy polegający na połączeniu ich zwykłych produktów z erotycznym węchem zapachowym sprawował się znakomicie, aw 2015 r. Wprowadzono zapach Afrodyzjak. Perfumy naprawdę mogą być afrodyzjakami, a te wyrafinowane i zmysłowe perfumy łączą białe kwieciste i ciemniejsze nuty, aby stworzyć idealny zapach w nocy, aby naprawdę pogłębić zmysły.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.