Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Anna Sui Perfumy & Perfumy dla kobiet

Anna Sui jest znaną i cenioną na całym świecie projektantką mody i jedną z najbardziej znanych postaci kobiet w świecie mody. Jest najbardziej znana ze swojego talentu w utrzymywaniu swoich ponadczasowych kolekcji w trendach z najbardziej znanymi kulturami epok. Sui urodziła się 4 sierpnia 1955 roku w Detroit dla rodziców pochodzenia chińskiego i wiedziała, że ​​chce zostać projektantką mody w wieku 4 lat. Gdy była młoda, Sui miała wrażenie, że jej marzenia mogą się spełnić dzięki prostemu, 3-etapowemu planowi , która obejmowała przeprowadzkę do Paryża, a następnie do Nowego Jorku, ale jej droga do sukcesu nie zaczęła się przed znaczącą liczbą lat później, niż zaplanowała, dzięki jej supermodelkim przyjaciołom Naomi Campbell i Linda Evangelista, którzy zachęcili ją, by pochwalić się jej arcydziełami na wybiegu.

W 1991 roku Sui otworzyła swój pierwszy flagowy sklep w Nowym Jorku i nadal odnosi sukcesy dzięki swoim niezależnym sklepom i dystrybutorom w ponad 50 krajach. Sui udowodniła, że ​​jest jednym z wielu producentów odzieży damskiej. wszechstronni fani mody i zapachu, którzy odnieśli sukces w branży odzieży dziecięcej, projektowaniu telefonów komórkowych, ekskluzywnych damskich butów damskich i swojej karierze. Anna Sui rozwinęła swoją markę odzieży damskiej i akcesoriów na rynkach amerykańskim, europejskim, azjatyckim i na Bliskim Wschodzie.

W szczytowym momencie sukcesu Sui została uhonorowana tytułem "Top 5 Fashion Icons of the Decade" i otrzymała nagrodę Lifetime Achievement Award od Rady Projektantów Mody w Ameryce, dołączając do takich projektantów odzieży damskiej, jak Yves Saint Laurent, Giorgio Armani , Ralph Lauren i Diane von Furstenburg. Jej światowa marka luksusowych marek odzieżowych obejmuje odzież, obuwie, kosmetyki, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria, a także renomowaną linię charakterystycznych zapachów. Jej perfumy z debiutem zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku, a sama Anna Sui stała się ikonicznym i sygnowanym zapachem tej luksusowej marki.

Jej kolekcjonerskie zapachy i perfumy słyną z wyszukanych opakowań i wzorów butelek. Kilka przykładów tego jest "Sui Love" (2002), który ma butelkę w kształcie motyla o jaskrawym kolorze i wskazówki z romantycznej ery "Pokoju i miłości" lat 1960, "La Vie de Boheme" (2012), która jest jednym z najnowszych zapachów od Sui i czerpie inspirację z artystycznego ducha i stylu z zamiarem umożliwienia indywidualnemu użytkownikowi wyjątkowej ekspresji osobistego stylu, a wreszcie "Dolly Girl" (2003), która została wzorowana na wspomnieniach i fantazjach Stwórca, gdy była jeszcze młoda, bawiła się zapachami matki i próbowała ubrać.

Sukces Anny Sui wciąż rośnie w obfitości zarówno w jej dominacji w kobiecej modzie, jak i w bardzo udanych kolekcjach zapachów, a jej projekty przyciągają wiele znanych osobistości, takich jak Blake Lively, Naomi Campbell, Sofia Coppola, Liv Tyler i Courtney Love. . Została uznana za jedną z pięciu najlepszych ikon mody dekady, a także za profilowanie w "Women's Leadership" Newsweeka i nie zapominając o jej nagród za całokształt twórczości, która służy uhonorowaniu wkładu wniesionego do amerykańskiej mody przez wybitne osoby w branży.
Pokaż Więcej