Anna Sui Perfumy & Perfumy dla kobiet

Anna Sui jest znaną i cenioną na całym świecie projektantką mody i jedną z najbardziej znanych postaci kobiet w świecie mody. Jest najbardziej znana ze swojego talentu w utrzymywaniu swoich ponadczasowych kolekcji w trendach z najbardziej znanymi kulturami epok. Sui urodziła się 4 sierpnia 1955 roku w Detroit dla rodziców pochodzenia chińskiego i wiedziała, że ​​chce zostać projektantką mody w wieku 4 lat. Gdy była młoda, Sui miała wrażenie, że jej marzenia mogą się spełnić dzięki prostemu, 3-etapowemu planowi , która obejmowała przeprowadzkę do Paryża, a następnie do Nowego Jorku, ale jej droga do sukcesu nie zaczęła się przed znaczącą liczbą lat później, niż zaplanowała, dzięki jej supermodelkim przyjaciołom Naomi Campbell i Linda Evangelista, którzy zachęcili ją, by pochwalić się jej arcydziełami na wybiegu.

W 1991 roku Sui otworzyła swój pierwszy flagowy sklep w Nowym Jorku i nadal odnosi sukcesy dzięki swoim niezależnym sklepom i dystrybutorom w ponad 50 krajach. Sui udowodniła, że ​​jest jednym z wielu producentów odzieży damskiej. wszechstronni fani mody i zapachu, którzy odnieśli sukces w branży odzieży dziecięcej, projektowaniu telefonów komórkowych, ekskluzywnych damskich butów damskich i swojej karierze. Anna Sui rozwinęła swoją markę odzieży damskiej i akcesoriów na rynkach amerykańskim, europejskim, azjatyckim i na Bliskim Wschodzie.

W szczytowym momencie sukcesu Sui została uhonorowana tytułem "Top 5 Fashion Icons of the Decade" i otrzymała nagrodę Lifetime Achievement Award od Rady Projektantów Mody w Ameryce, dołączając do takich projektantów odzieży damskiej, jak Yves Saint Laurent, Giorgio Armani , Ralph Lauren i Diane von Furstenburg. Jej światowa marka luksusowych marek odzieżowych obejmuje odzież, obuwie, kosmetyki, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria, a także renomowaną linię charakterystycznych zapachów. Jej perfumy z debiutem zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku, a sama Anna Sui stała się ikonicznym i sygnowanym zapachem tej luksusowej marki.

Jej kolekcjonerskie zapachy i perfumy słyną z wyszukanych opakowań i wzorów butelek. Kilka przykładów tego jest "Sui Love" (2002), który ma butelkę w kształcie motyla o jaskrawym kolorze i wskazówki z romantycznej ery "Pokoju i miłości" lat 1960, "La Vie de Boheme" (2012), która jest jednym z najnowszych zapachów od Sui i czerpie inspirację z artystycznego ducha i stylu z zamiarem umożliwienia indywidualnemu użytkownikowi wyjątkowej ekspresji osobistego stylu, a wreszcie "Dolly Girl" (2003), która została wzorowana na wspomnieniach i fantazjach Stwórca, gdy była jeszcze młoda, bawiła się zapachami matki i próbowała ubrać.

Sukces Anny Sui wciąż rośnie w obfitości zarówno w jej dominacji w kobiecej modzie, jak i w bardzo udanych kolekcjach zapachów, a jej projekty przyciągają wiele znanych osobistości, takich jak Blake Lively, Naomi Campbell, Sofia Coppola, Liv Tyler i Courtney Love. . Została uznana za jedną z pięciu najlepszych ikon mody dekady, a także za profilowanie w "Women's Leadership" Newsweeka i nie zapominając o jej nagród za całokształt twórczości, która służy uhonorowaniu wkładu wniesionego do amerykańskiej mody przez wybitne osoby w branży.

Zobacz wszystko

Anna Sui linia czasu

1998
2019
2017
2017
2014
2012
2011
2008
2007
2005
2005
Secret Wish
SECRET WISH

Secret Wish od Anny Sui. To świeży i owocowy zapach idealny na...

2003
2003
Dolly Girl
DOLLY GIRL

Dolly Girl by Anna Sui. To świeży zapach dla kobiet. Zawiera...

2002
2002
2000
2000
1999
1999
Anna Sui
Kolekcje
JUŻ OD
108
Anna Sui Dolly Girl
DOLLY GIRLDolly Girl by Anna Sui. To świeży zapach dla kobiet. Zawiera...
JUŻ OD
47
Anna Sui Fairy Dance Secret Wish
JUŻ OD
173
Anna Sui Fantasia
JUŻ OD
108
Anna Sui Flight of Fancy
JUŻ OD
71
Anna Sui Forbidden Affair
JUŻ OD
54
Anna Sui La Nuit de Bohème
JUŻ OD
91
Anna Sui La Vie de Boheme
JUŻ OD
66
Anna Sui Rock Me! Summer of Love
JUŻ OD
77
Anna Sui Romantica
JUŻ OD
91
Anna Sui Romantica Exotica
JUŻ OD
108
Anna Sui Secret Wish
SECRET WISHSecret Wish od Anny Sui. To świeży i owocowy zapach idealny na...