Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Antonio Banderas Perfumy & Perfumy dla kobiet

Antonio Banderas jest hiszpańskim aktorem. Jest także ojcem, reżyserem, producentem i weteranem przemysłu perfumeryjnego. Charyzma i piękny wygląd Antonio pomogły mu zostać jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Najpierw odkryto go, gdy grał rolę psychicznego pacjenta, który porywa dorosłą gwiazdę filmową i trzyma ją, dopóki nie zwróci swojej miłości. Film był Tie Me Up! Zwiąż mnie! . Madonna zdążyła zobaczyć film i dała Banderasowi wzmiankę w jej filmie "Truth or Dare", jak mężczyzna, którego chciała spać, mimo że był żonaty z Melanie Griffith w tym czasie.

Jego przełom w głównych filmach przyszedł, kiedy grał kochanka Toma Hanksa w Filadelfii od 1993 roku. Od tego czasu miał główne role z udziałem Sylvestra Stallone, Madonny, Angeliny Jolie i Catherine Zeta-Jones, aby wymienić tylko kilka. Często płaci rolę łacińskiego bicie serca, podobnie jak w The Mask of Zorro (1998) i ponownie w 2005 roku w The Legend of Zorro. Jego hiszpański akcent, mroczny wygląd i tlące się oczy sprawiły, że idealnie pasował do roli muzyka, który zaplątał się w wojnę z lokalnym handlarzem narkotyków w Desperado (1995) lub jako profesjonalny hitman w Assassins.

Antonio Banderas wprowadził ponad 50 zapachów przez dziesięciolecia. W 1999 roku wydał swój pierwszy żeński zapach, Diavolo per Donna. Jest to wyrafinowany, elegancki, elegancki i seksowny zapach z nutami zielonych liści, zielonej herbaty i grejpfruta u góry, sercem nektarynki, fiołka i róży, bazy z drzewa sandałowego, śliwki i piżma.

Łaciński miłośnik wydał swoją kolekcję Secret w 2010 roku, jest to esencja, która oddaje kuszącą moc Antonio Banderasa. Dzieli się z nami swoimi sekretami z kobietami, przedstawiając swój własny sekret (2012), potężny zapach, który jest opisywany jako esencja uwodzenia. Jej Golden Secret dołączył w 2013 roku; jest silnym połączeniem wyrafinowania i kobiecości z nutami bergamotki, mandarynki, jabłka, gardenii, paczuli i cedru. Jej Secret Game to limitowana edycja z 2015 roku. To świeży owocowy zapach stworzony dla eleganckich i tajemniczych kobiet. Czwarte kobiece perfumy Banderas w kolekcji Secret to Her Secret Night. Podkreślają wyjątkowe magiczne momenty nocy i zmysłową harmonię dzięki wspaniałej mieszance czarnej porzeczki, zielonego jabłka, mandarynki i cytryny owiniętej w bogaty bukiet gardenii i kwiatu pomarańczy. Ciepła baza składa się z paczuli, bursztynu, drzewa sandałowego i bobu tonka
Pokaż Więcej