Antonio Banderas Perfumy & Perfumy dla kobiet

Antonio Banderas jest hiszpańskim aktorem. Jest także ojcem, reżyserem, producentem i weteranem przemysłu perfumeryjnego. Charyzma i piękny wygląd Antonio pomogły mu zostać jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Najpierw odkryto go, gdy grał rolę psychicznego pacjenta, który porywa dorosłą gwiazdę filmową i trzyma ją, dopóki nie zwróci swojej miłości. Film był Tie Me Up! Zwiąż mnie! . Madonna zdążyła zobaczyć film i dała Banderasowi wzmiankę w jej filmie "Truth or Dare", jak mężczyzna, którego chciała spać, mimo że był żonaty z Melanie Griffith w tym czasie.

Jego przełom w głównych filmach przyszedł, kiedy grał kochanka Toma Hanksa w Filadelfii od 1993 roku. Od tego czasu miał główne role z udziałem Sylvestra Stallone, Madonny, Angeliny Jolie i Catherine Zeta-Jones, aby wymienić tylko kilka. Często płaci rolę łacińskiego bicie serca, podobnie jak w The Mask of Zorro (1998) i ponownie w 2005 roku w The Legend of Zorro. Jego hiszpański akcent, mroczny wygląd i tlące się oczy sprawiły, że idealnie pasował do roli muzyka, który zaplątał się w wojnę z lokalnym handlarzem narkotyków w Desperado (1995) lub jako profesjonalny hitman w Assassins.

Antonio Banderas wprowadził ponad 50 zapachów przez dziesięciolecia. W 1999 roku wydał swój pierwszy żeński zapach, Diavolo per Donna. Jest to wyrafinowany, elegancki, elegancki i seksowny zapach z nutami zielonych liści, zielonej herbaty i grejpfruta u góry, sercem nektarynki, fiołka i róży, bazy z drzewa sandałowego, śliwki i piżma.

Łaciński miłośnik wydał swoją kolekcję Secret w 2010 roku, jest to esencja, która oddaje kuszącą moc Antonio Banderasa. Dzieli się z nami swoimi sekretami z kobietami, przedstawiając swój własny sekret (2012), potężny zapach, który jest opisywany jako esencja uwodzenia. Jej Golden Secret dołączył w 2013 roku; jest silnym połączeniem wyrafinowania i kobiecości z nutami bergamotki, mandarynki, jabłka, gardenii, paczuli i cedru. Jej Secret Game to limitowana edycja z 2015 roku. To świeży owocowy zapach stworzony dla eleganckich i tajemniczych kobiet. Czwarte kobiece perfumy Banderas w kolekcji Secret to Her Secret Night. Podkreślają wyjątkowe magiczne momenty nocy i zmysłową harmonię dzięki wspaniałej mieszance czarnej porzeczki, zielonego jabłka, mandarynki i cytryny owiniętej w bogaty bukiet gardenii i kwiatu pomarańczy. Ciepła baza składa się z paczuli, bursztynu, drzewa sandałowego i bobu tonka

Zobacz wszystko

Antonio Banderas linia czasu

Antonio Banderas
Kolekcje
JUŻ OD
69
Antonio Banderas Blue Seduction for Women
JUŻ OD
53
Antonio Banderas Her Golden Secret
JUŻ OD
69
Antonio Banderas Her Secret Temptation
JUŻ OD
59
Antonio Banderas Queen of Seduction