Antonio Puig Perfumy & Perfumy dla kobiet

Antonio Puig S.A. został założony w 1914 roku i od samego początku był oddany branży perfumeryjnej i kosmetycznej, ale dopiero w 1922 roku wprowadził na rynek produkt własnej firmy o nazwie Milady, pierwszej szmince, która ma powstać w Hiszpanii. Firma nadal jest w 100% własnością rodziny, mimo że stała się światową marką, a czterej synowie Antonio weszli do firmy przez te wszystkie lata, co ostatecznie doprowadziło do tego, że odziedziczyli imperium biznesowe swojego ojca.

Firma zaczęła pracę nad swoją ekspansją dopiero w latach sześćdziesiątych, kiedy zbudowała własne laboratoria, aby poprawić jakość swoich produktów i samodzielnie nadzorować rozwój produktów i produkcję, ale nadal współpracowała z innymi laboratoriami na całym świecie. Nawiązano nawet współpracę z Paco Rabanne, która zbiegła się z założeniem pierwszej fabryki perfum w Chartres we Francji.

Podpisanie kontraktu z Carolina Herrera na stworzenie i sprzedaż wszystkich swoich zapachów było jednym z najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce podczas rozwoju firmy. Sukces ten ostatecznie rozprzestrzenił się w całej branży mody, która wtedy zobaczyła pierwszą z długiej linii celebrytów, takich jak Antonio Banderas i Shakira, tworzących porozumienie z Puig, by stworzyć ich osobiste zapachy, co samo w sobie spowodowało dalszy wzrost i ekspansję prowadzącą do jeszcze większej liczby marki takie jak Comme de Garcons łączący się z Puig.

Antonio Puig jest teraz starym i znanym perfumeryjnym domem z kilkoma kobiecymi perfumami i kosmetykami w swoim składzie, takimi jak bogato kwiatowy i owocowy Anouk (1989), aromatycznie cytrusowy Agua de Luna (1998) i wodno-kwiatowy Thais (2000), aby wymienić tylko kilka.

Antonio Puig - dla pasjonata.

Zobacz wszystko

Antonio Puig linia czasu

1968
2001
2000
2000
1998
1990
1990
1989
1989
1969
Antonio Puig
Kolekcje