5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Antonio Puig Perfumy & Perfumy dla kobiet

Antonio Puig S.A. został założony w 1914 roku i od samego początku był oddany branży perfumeryjnej i kosmetycznej, ale dopiero w 1922 roku wprowadził na rynek produkt własnej firmy o nazwie Milady, pierwszej szmince, która ma powstać w Hiszpanii. Firma nadal jest w 100% własnością rodziny, mimo że stała się światową marką, a czterej synowie Antonio weszli do firmy przez te wszystkie lata, co ostatecznie doprowadziło do tego, że odziedziczyli imperium biznesowe swojego ojca.

Firma zaczęła pracę nad swoją ekspansją dopiero w latach sześćdziesiątych, kiedy zbudowała własne laboratoria, aby poprawić jakość swoich produktów i samodzielnie nadzorować rozwój produktów i produkcję, ale nadal współpracowała z innymi laboratoriami na całym świecie. Nawiązano nawet współpracę z Paco Rabanne, która zbiegła się z założeniem pierwszej fabryki perfum w Chartres we Francji.

Podpisanie kontraktu z Carolina Herrera na stworzenie i sprzedaż wszystkich swoich zapachów było jednym z najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce podczas rozwoju firmy. Sukces ten ostatecznie rozprzestrzenił się w całej branży mody, która wtedy zobaczyła pierwszą z długiej linii celebrytów, takich jak Antonio Banderas i Shakira, tworzących porozumienie z Puig, by stworzyć ich osobiste zapachy, co samo w sobie spowodowało dalszy wzrost i ekspansję prowadzącą do jeszcze większej liczby marki takie jak Comme de Garcons łączący się z Puig.

Antonio Puig jest teraz starym i znanym perfumeryjnym domem z kilkoma kobiecymi perfumami i kosmetykami w swoim składzie, takimi jak bogato kwiatowy i owocowy Anouk (1989), aromatycznie cytrusowy Agua de Luna (1998) i wodno-kwiatowy Thais (2000), aby wymienić tylko kilka.

Antonio Puig - dla pasjonata.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.