Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Aquolina Perfumy & Perfumy dla kobiet

Aquolina to włoska marka kosmetyków i perfum. Najbardziej popularnym produktem Aquolina jest cudowny Pink Sugar, super słodki zapach, który został wydany w kilku różnych wersjach.

Firma została założona przez Antonellę Pascale i jest częścią większej firmy kosmetycznej i perfum Selectiva SPA. Oryginalnie marka produkowała głównie balsamy do ciała i kosmetyki. Selectiva i Aquolina skupiają się na tak zwanych produktach dla smakoszy. Nie oznacza to, że możesz jeść swoje produkty, ale że zapachy są inspirowane jadalnymi rzeczami. Każdy, kto próbował swoich uroczych perfum i produktów, zna niesamowite, owocowe, kremowe i słodkie zapachy, które Aquolina może stworzyć i to jest kluczem do ich sukcesu. Dziś marka jest wiodącym dostawcą zapachów dla smakoszy i sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach.

Pink Sugar jest zdecydowanie najbardziej znanym produktem Aquolina i nie bez powodu. Te niesamowite zapachy łączą karmel, wyczesany cukier i ptasie mleczko w mocnych i długotrwałych perfumach, które sprawią, że poczujesz się słodsza niż miód. Ten wata cukrowa został wydany w 2004 roku i jest koniecznością dla każdego, kto kocha słodycze. Ponieważ jest silnym i trwałym zapachem z zaledwie kilkoma nutami, świetnie nadaje się również do mieszania z innymi perfumami. Gold Sugar (2013) to kwiecista wersja Pink Sugar z dodatkiem kwiatu pomarańczy oraz kokosa i śmietanki. Pink Flower (2015) jest późniejszym dodatkiem do gamy, która jest mieszanką róż, świeżych owoców i jagód, a także odrobiną przyprawy i czarnego pieprzu. Jest to bardziej dojrzała wersja klasycznych perfum Pink Sugar i zachwyci każdego, kto dorastał. Większość produktów Pink Sugar jest dostępna w zestawach podarunkowych z perfumami, a także balsamem do ciała i żelem pod prysznic.
Pokaż Więcej