Aquolina Perfumy & Perfumy dla kobiet

Aquolina to włoska marka kosmetyków i perfum. Najbardziej popularnym produktem Aquolina jest cudowny Pink Sugar, super słodki zapach, który został wydany w kilku różnych wersjach.

Firma została założona przez Antonellę Pascale i jest częścią większej firmy kosmetycznej i perfum Selectiva SPA. Oryginalnie marka produkowała głównie balsamy do ciała i kosmetyki. Selectiva i Aquolina skupiają się na tak zwanych produktach dla smakoszy. Nie oznacza to, że możesz jeść swoje produkty, ale że zapachy są inspirowane jadalnymi rzeczami. Każdy, kto próbował swoich uroczych perfum i produktów, zna niesamowite, owocowe, kremowe i słodkie zapachy, które Aquolina może stworzyć i to jest kluczem do ich sukcesu. Dziś marka jest wiodącym dostawcą zapachów dla smakoszy i sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach.

Pink Sugar jest zdecydowanie najbardziej znanym produktem Aquolina i nie bez powodu. Te niesamowite zapachy łączą karmel, wyczesany cukier i ptasie mleczko w mocnych i długotrwałych perfumach, które sprawią, że poczujesz się słodsza niż miód. Ten wata cukrowa został wydany w 2004 roku i jest koniecznością dla każdego, kto kocha słodycze. Ponieważ jest silnym i trwałym zapachem z zaledwie kilkoma nutami, świetnie nadaje się również do mieszania z innymi perfumami. Gold Sugar (2013) to kwiecista wersja Pink Sugar z dodatkiem kwiatu pomarańczy oraz kokosa i śmietanki. Pink Flower (2015) jest późniejszym dodatkiem do gamy, która jest mieszanką róż, świeżych owoców i jagód, a także odrobiną przyprawy i czarnego pieprzu. Jest to bardziej dojrzała wersja klasycznych perfum Pink Sugar i zachwyci każdego, kto dorastał. Większość produktów Pink Sugar jest dostępna w zestawach podarunkowych z perfumami, a także balsamem do ciała i żelem pod prysznic.

Zobacz wszystko

Aquolina linia czasu

2003
2019
2018
2018
Sweet Me
SWEET ME

Sweet Me marki Aquolina to kwiatowy zapach dla kobiet. Zawiera...

2015
2007
2004
2004
Aquolina
Kolekcje
JUŻ OD
17
Aquolina Gold Sugar
JUŻ OD
26
Aquolina Pink Sugar
JUŻ OD
26
Aquolina Pink Sugar Sensual
JUŻ OD
30
Aquolina Pink Sugar Simply Pink
JUŻ OD
27
Aquolina Simply Pink
JUŻ OD
91
Aquolina Sweet Me
SWEET MESweet Me marki Aquolina to kwiatowy zapach dla kobiet. Zawiera...