5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Ariana Grande Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ariana Grande-Butera (lepiej znana jako Ariana Grande lub Ari) urodziła się na Florydzie w 1993 roku i jest dobrze znaną aktorką, tancerką i piosenkarką. Ariana rozpoczęła swoją karierę w 2008 roku, kiedy miała udział w musicalu na Broadwayu 13. Dopiero jej rola w oryginalnym serialu Nickelodeon Victorious, że Ariana wzrosła do sławy. Po śpiewie na ścieżce dźwiękowej programu telewizyjnego, Ariana podpisała kontrakt płytowy w 2012 roku. Jej pierwszy album "Yours Truly" został wydany w 2013 roku z kontynuacją "My Everything" w 2014 roku. Oba albumy zdobyły numer 1 w USA i umocnił Arianę jako supergwiazdę pop.

W 2015 Ariana Grande wypuściła swoje pierwsze perfumy; Ari. To zmysłowo słodki zapach dla kobiet. Ari (2015) zawiera słodkawe ptasie mleczko, owoce i piżmo, które występują w unikalnej okrągłej butelce z małą pomponiką.

W Walentynki 2016 Ariana wydała zapach neutralny pod względem płci o nazwie Frankie, którego nazwa pochodzi od jej otwartego gejowskiego brata Frankie. Zapach został stworzony w celu pokazania, że ​​marki nie powinny być konieczne, aby marka miała wpływ na ich płeć, ale aby ludzie mogli sami decydować.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.