Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Ariana Grande Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ariana Grande-Butera (lepiej znana jako Ariana Grande lub Ari) urodziła się na Florydzie w 1993 roku i jest dobrze znaną aktorką, tancerką i piosenkarką. Ariana rozpoczęła swoją karierę w 2008 roku, kiedy miała udział w musicalu na Broadwayu 13. Dopiero jej rola w oryginalnym serialu Nickelodeon Victorious, że Ariana wzrosła do sławy. Po śpiewie na ścieżce dźwiękowej programu telewizyjnego, Ariana podpisała kontrakt płytowy w 2012 roku. Jej pierwszy album "Yours Truly" został wydany w 2013 roku z kontynuacją "My Everything" w 2014 roku. Oba albumy zdobyły numer 1 w USA i umocnił Arianę jako supergwiazdę pop.

W 2015 Ariana Grande wypuściła swoje pierwsze perfumy; Ari. To zmysłowo słodki zapach dla kobiet. Ari (2015) zawiera słodkawe ptasie mleczko, owoce i piżmo, które występują w unikalnej okrągłej butelce z małą pomponiką.

W Walentynki 2016 Ariana wydała zapach neutralny pod względem płci o nazwie Frankie, którego nazwa pochodzi od jej otwartego gejowskiego brata Frankie. Zapach został stworzony w celu pokazania, że ​​marki nie powinny być konieczne, aby marka miała wpływ na ich płeć, ale aby ludzie mogli sami decydować.
Pokaż Więcej