Avril Lavigne Perfumy & Perfumy dla kobiet

Samouk Avril Lavigne urodził się w Ontario w Kanadzie. Jej debiutancki album Let Go (2002) uczynił z niej uznaną międzynarodowo supergwiazdę. Dzisiaj została nominowana do 8 nagród Grammy i sprzedała ponad 40 milionów albumów na całym świecie. Poza muzyką interesuje się także modą i filmem, a także wypuściła udaną linię zapachów.

Dorastając w wiejskiej Kanadzie, Avril Lavigne zaczęła interesować się muzyką i nauczyła się grać na 3 instrumentach i pisała własne utwory. Jako nastolatek występowała już z wielkimi nazwami gatunku country, takimi jak Shania Twain. Pierwszy kontrakt płytowy podpisała w wieku 16 lat, kiedy to zdecydowała się opuścić szkołę i skoncentrować się na swojej muzyce. Jej debiutancki singiel Complicated stał się hitem i utorował drogę do udanej kariery. Lavigne zawsze kojarzyła się z punkową estetyką odzwierciedloną w jej charakterystycznym stylu, a także wpływach muzycznych, do których należą sum41, były Ramones i Nirvana. Do tej pory wydała 5 udanych albumów i miała kilka hitów numer jeden z piosenkami takimi jak Girlfriend, Hello Kitty i I'm With You, który został słynnie pobrany przez gwiazdę Rihannę. Lavigne współtworzył także przebój Kelly Clarkson, Breakaway i był zaangażowany w ścieżkę dźwiękową do filmu Alice in Wonderland Tima Burtona. Niedawno wokalistka odkryła także swój talent aktorski i zagrała w kilku filmach, w tym w uznanym przez Fast Link Nation Society Richie Linklater. Wypuściła także własną linię odzieży we współpracy z amerykańską siecią detaliczną Kohl's. Jako cierpiący na samą chorobę z Lyme, Lavigne wspiera młodych ludzi z chorobami i niepełnosprawności poprzez Fundację Avril Lavigne.

Avril Lavigne wydała udaną linię zapachową dla kobiet, którą po raz pierwszy wprowadzono w 2009 r. Nagradzaną Black Star. Black Star (2009) łączy owocową nutę z kwiatowym sercem i podstawą czekolady, wanilii, drzewa sandałowego i piżma. Rok później kwiatowa owocowa Zakazana róża (2010) została wprowadzona w purpurowej butelce z czarną różą na czapce. Zapach na szczycie czerwonego jabłka i brzoskwini jest doprawiony niektórymi pikantnymi nutami, które rozpływają się w sercu Granny Smith, heliotropem i lotosem i pozostają w ciepłej bazie z nutami meksykańskiej czekolady, wanilii i drzewa sandałowego. Słodsza i świeższa Wild Rose (2011) zawiera tę samą butelkę w wersji w kolorze jasnoróżowym. Perfumy Avril Lavigne są wydawane we współpracy z Procter & Gamble.

Zobacz wszystko

Avril Lavigne linia czasu

2008
2012
2011
2011
2010
2009
2009
Avril Lavigne
Kolekcje
JUŻ OD
28
Avril Lavigne Black Star
JUŻ OD
28
Avril Lavigne Forbidden Rose
JUŻ OD
28
Avril Lavigne Wild Rose