Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Azzaro Perfumy & Perfumy dla kobiet

Loris Azzaro urodził się w Tunezji w 1933 roku i cieszył się dobrym wychowaniem swoich sycylijskich rodziców, którzy w końcu zobaczyli, że ten francuski i włoski projektant mody wyrusza w podróż życia z zamiarem stania się nową nazwą w stylu Haute Couture. Początkowo zakładał swoją firmę w Paryżu w 1962 r., Aw 1968 r. Jego działalność osiągnęła ogromny sukces. W tym czasie był bardziej znany z robienia wspaniałych ubrań dla elitarnego społeczeństwa francuskiego, choć jego odważne i śmiałe kreacje wkrótce zyskały szersze spojrzenie opinii publicznej. Z biegiem lat, Azzaro wydał wiele kolekcji, które były zawsze pięknie skomplikowane, podobnie jak jego słynne suknie i szorty z kolczugi. Wypuścił także szeroką gamę innych produktów, takich jak akcesoria i zapachy, az biegiem czasu Azzaro stał się znany dzięki swojej gamie zapachów, jak i linii odzieży.

Azzaro powiedział, że zawsze czerpał inspirację z tunezyjskiej wsi i nieba nad głową, co może wyjaśniać, dlaczego jego ulubiony kolor był niebieski. Inspiracje, jakie zdobył, sprawiły, że w 1975 roku wydał swój pierwszy zapach o nazwie "Couture", który był skierowany wyłącznie do kobiet i wkrótce stał się jego charakterystycznym zapachem. Zmarł niestety w 2003 roku w wieku 70 lat, ale na pewno pozostawił po sobie trwałe dziedzictwo, a francuska projektantka Vanessa Seward wkrótce objęła stanowisko głównego projektanta wytwórni Azzaro do roku 2011. Od początku do najnowszych wydawnictw marka Azzaro zawsze ucieleśnieniem szykownego stylu życia, który jest synonimem dzisiejszych luksusów.

Azzaro ma teraz ponad 50 różnych zapachów, z których najwcześniej był wspomniany zapach sygnowany "Couture". Inne popularne damskie perfumy z serii Azzaro to niewinne białe kwiatowe nuty Azzaro 9 (1984), słodkie orientalne i drzewne nuty Oh La La (1993), aromatyczne kwiatowe i cytrusowe nuty Eau Belle D'Azzaro (1995 ), obfitość owocowej owocowości znalezionej w Azzura (1999), pyszne cytrusowe nuty Orange Tonic (2002), kwiatowy i drzewny piżmo Visit for Women (2004), zielone aldehydowe nuty Now dla kobiet (2007) i słodkie nuty kwiatowe Duo for Women (2011), żeby wymienić tylko kilka.
Pokaż Więcej