5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

BCBGMAXAZRIA Perfumy & Perfumy dla kobiet

Max Azria urodził się w Tunezji, został przeszkolony we Francji, a następnie przeniósł się do USA. W 1989 r. Założył BCBGMAXAZRIA w Los Angeles, czasami napisany tylko jako BCBG Max Azria. BCBG jest skrótem francuskiego wyrażenia "Bon Chic, Bon Genre" - co oznacza "Dobry zapas, dobra rodzina".

Od tego czasu firma stała się wielonarodowym przedsiębiorstwem przodującym w amerykańskim wzornictwie. Obecnie ponad 20 marek należy do BCBGMAXAZRIAGROUP, która sprzedaje prawie 600 butików detalicznych na całym świecie. Max Azria pracuje jako główny projektant, prezes i dyrektor generalny BCBGMAXAZRIAGROUP, zatrudniając żonę Lubov Azria na stanowisku dyrektora kreatywnego firmy. Ich kolekcje są inspirowane i wymierzone w nowoczesną kobietę i zostały docenione za wysoką jakość w konkurencyjnych cenach. Po przejęciu francuskiego domu mody Hervé Léger przez BCBGMAXAZRIAGROUP, Azria pisała historię, prezentując trzy kolekcje głównych marek należących do BCBGMAXAZRIAGROUP podczas New York Fashion Week 2008: Max Azria, BCBGMAXAZRIA i Hervé Léger. Jego kolekcje kształtują amerykańską modę i są popularne wśród wielu celebrytów. Znani fani marki to Beyonce Knowles, Catherine Zeta-Jones, Victoria Beckham, Kate Winslet i Angelina Jolie.

Max Azria wydał pierwszy zapach pod jego nazwiskiem w 2001 roku. Zapachy BCBG Max Azria powstają we współpracy z perfumiarzami Sarah Horowitz i Stephenem Nilsenem. Ich katalog kobiecych zapachów zawiera między innymi kolekcję BCBGirls, w tym kwiatowo-owocowy zapach Metro (2011), kwiatowy-zielony Nature (2001), orientalny kwiatowy seksowny (2001) i drzewny zapach piżma Star (2001). Ich kolekcja BCBGMAXAZRIA zawiera perfumy, takie jak kwiatowo-owocowy charakterystyczny zapach Max Azria dla kobiet (2011), kwiatowo-owocowy Bon Chic (2012) oraz orientalny kwiatowy Bon Genre (2013).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.