Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Banana Republic Perfumy & Perfumy dla kobiet

Banana Republic to sklep z modą założony przez małżeństwo Ziegler w Stanach Zjednoczonych w latach 70-tych. Banana Republic ma unikalny styl, z motywami safari i zmieniła się w bardziej wyrafinowany styl, kiedy została przejęta przez The Gap, Inc. w latach 80-tych.
Ideą tego przejęcia było zapewnienie bardziej powszechnego i luksusowego podejścia do marki, która była już dobrze osadzona na rynku mody.
Banana Republic ma sklepy na całym świecie, nie tylko dla odzieży, ale także dla charakterystycznych perfum, stworzonych we współpracy z Inter Parfums, Inc.
"Classic" to jeden z pierwszych zapachów unisex marki. Został wprowadzony na rynek w 1995 roku. Owocowe i kwiatowe nuty są odświeżającą mieszanką do codziennego użytku.
Banana Republic zawsze stara się wprowadzać perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w tym samym czasie.
Wśród najbardziej udanych zapachów dla kobiet w Banana Republic, możemy znaleźć Wildbloom, który podąża za duchem przygody marki, z tropikalnymi owocami i egzotycznymi kwiecistymi nutami.
Republic of Women jest owocowym i kwiatowym dziełem Harry'ego Fremonta; odpowiedni dla fanów przygody.
Malachit to kolejny orientalny zapach stworzony przez Banana Republic w 2007 roku. Ten piękny zapach zawiera kuszące składniki, takie jak piwonia, hiacynt wodny, drzewo sandałowe, piżmo, pieprz, wanilia i zielone mango.
Ten zapach można znaleźć w formułach Eau de Parfum i Body cream.
Pokaż Więcej