Benetton Perfumy & Perfumy dla kobiet

Benetton to znana marka luksusowa, która została założona we Włoszech w połowie lat sześćdziesiątych przez Luciano Benettona. Jasne kolory i proste kształty, które większość ludzi rozpoznaje z reklam marek, były obecne w ubraniach marki nawet na tak wczesnym etapie.

W latach 80-tych marka została nagrodzona Grand Prix de la Publicité (Francuska Wielka Nagroda w reklamie) za wybitne i kontrowersyjne kampanie marketingowe poświęcone niezwykle poważnym tematom związanym z domem mody, takim jak rasizm, homoseksualizm, a nawet kara śmierci.

Od tego czasu marka rozrosła się na cały świat i stworzyła także markę produktów do pielęgnacji skóry Sisley. W 2015 Benetton uzyskał pozycję w rankingu Greenpeace najbardziej zrównoważonych firm na świecie.

Benetton nie tylko projektuje ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale także wypuścił szereg doskonałych kolekcji zapachów, które odniosły wielki sukces. Niektóre z najlepszych perfum Benetton to B. United Woman (2004) z owocowymi i kwiecistymi nutami oraz Energy (2008), świeży zapach z większą ilością cytrusów. Te perfumy mają odpowiednie wersje dla mężczyzn.

Inne niezwykłe zapachy z Benettona to Hot and Essence. Esencja jest świeża i kwiecista. Została wprowadzona na rynek w 2008 roku, podczas gdy Hot zawiera więcej składników drzewnych i ziemistych. Została stworzona w 1997 roku. Każda z tych linii zapachowych zawiera szereg produktów, takich jak mgiełki ciała. Benetton Giallo Woman jest częścią kolekcji Colori i zawiera unikalne graffiti w każdej butelce. Perfumy to cudowna mieszanka jagód, mięty i lotosu.

Zobacz wszystko

Benetton linia czasu

Benetton
Kolekcje
JUŻ OD
26
Benetton B United
JUŻ OD
31
Benetton Colors de Benetton Blue
JUŻ OD
31
Benetton Colors de Benetton Pink
JUŻ OD
70
Benetton Colors de Benetton Purple
JUŻ OD
46
Benetton Hot
HOTHotod Benetton. To świeży i drzewny zapach odpowiedni zarówno...
JUŻ OD
37
Benetton Sport
JUŻ OD
21
Benetton Unisex
JUŻ OD
21
Benetton United Colors of Benetton
JUŻ OD
77