5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Benetton Perfumy & Perfumy dla kobiet

Benetton to znana marka luksusowa, która została założona we Włoszech w połowie lat sześćdziesiątych przez Luciano Benettona. Jasne kolory i proste kształty, które większość ludzi rozpoznaje z reklam marek, były obecne w ubraniach marki nawet na tak wczesnym etapie.

W latach 80-tych marka została nagrodzona Grand Prix de la Publicité (Francuska Wielka Nagroda w reklamie) za wybitne i kontrowersyjne kampanie marketingowe poświęcone niezwykle poważnym tematom związanym z domem mody, takim jak rasizm, homoseksualizm, a nawet kara śmierci.

Od tego czasu marka rozrosła się na cały świat i stworzyła także markę produktów do pielęgnacji skóry Sisley. W 2015 Benetton uzyskał pozycję w rankingu Greenpeace najbardziej zrównoważonych firm na świecie.

Benetton nie tylko projektuje ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale także wypuścił szereg doskonałych kolekcji zapachów, które odniosły wielki sukces. Niektóre z najlepszych perfum Benetton to B. United Woman (2004) z owocowymi i kwiecistymi nutami oraz Energy (2008), świeży zapach z większą ilością cytrusów. Te perfumy mają odpowiednie wersje dla mężczyzn.

Inne niezwykłe zapachy z Benettona to Hot and Essence. Esencja jest świeża i kwiecista. Została wprowadzona na rynek w 2008 roku, podczas gdy Hot zawiera więcej składników drzewnych i ziemistych. Została stworzona w 1997 roku. Każda z tych linii zapachowych zawiera szereg produktów, takich jak mgiełki ciała. Benetton Giallo Woman jest częścią kolekcji Colori i zawiera unikalne graffiti w każdej butelce. Perfumy to cudowna mieszanka jagód, mięty i lotosu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.