Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Betty Boop Perfumy & Perfumy dla kobiet

Betty Boop to postać z kreskówki, którą stworzył Max Fleischer. Po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 30-tych. Fleischer znalazł inspirację dla tej nowej postaci popularnej piosenkarki w tym czasie, Baby Esther, a najbardziej zauważalnym podobieństwem jest użycie zwrotu "boop-boop-a-doop". Betty pojawiła się po raz pierwszy w animowanym krótkim Dizzy Dishes i początkowo była miłosna dla postaci Bimbo. Ze względu na sukces swojej postaci w różnych rolach drugoplanowych dostała swój własny występ w 1932 r., Wyrażony przez gwiazdy takie jak Margie Hines, Ann Rothschild i Cindy Robinson.

Miss Boop pojawiła się w komiksach i filmach i stała się pierwszym symbolem seksu z kreskówek. Betty była również symbolem epoki depresji, a jej wizerunek był dość śmiały. Kiedy pokazywała jej serial, uznano za prowokujące noszenie odsłaniających się przedmiotów, a postać robiła to, zakładając krótkie sukienki i błyskając paskiem. To było przed wejściem w życie tzw. Kodeksu Hayesa i zakazem jawnie seksualnych treści w większości filmów i programów, a Betty Boop jest dobrym przykładem na to, jak ryzykowne mogą być nawet kreskówki w latach 30-tych. W 2015 roku 85-lecie Betty Boop świętowano, gdy Fleischer Studios wydało ośmioczęściową serię o tym, że Betty stała się sławna.

Pierwszy zapach Betty Boop o tej samej nazwie, zapoczątkowany w 1994 roku. Ten orientalny kwiatowy zapach jest esencją wszystkiego, co Betty oznaczała - niewinna i pociągająca. W 2011 roku do kolekcji zostały dodane cztery perfumy. Party Betty, księżniczka Betty, Sexy Betty i Angel Betty zawierają nutę owocowo-kwiatową i mają specjalne butelki do edycji, które są niezbędne dla czyjejś marności.
Pokaż Więcej