Betty Boop Perfumy & Perfumy dla kobiet

Betty Boop to postać z kreskówki, którą stworzył Max Fleischer. Po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 30-tych. Fleischer znalazł inspirację dla tej nowej postaci popularnej piosenkarki w tym czasie, Baby Esther, a najbardziej zauważalnym podobieństwem jest użycie zwrotu "boop-boop-a-doop". Betty pojawiła się po raz pierwszy w animowanym krótkim Dizzy Dishes i początkowo była miłosna dla postaci Bimbo. Ze względu na sukces swojej postaci w różnych rolach drugoplanowych dostała swój własny występ w 1932 r., Wyrażony przez gwiazdy takie jak Margie Hines, Ann Rothschild i Cindy Robinson.

Miss Boop pojawiła się w komiksach i filmach i stała się pierwszym symbolem seksu z kreskówek. Betty była również symbolem epoki depresji, a jej wizerunek był dość śmiały. Kiedy pokazywała jej serial, uznano za prowokujące noszenie odsłaniających się przedmiotów, a postać robiła to, zakładając krótkie sukienki i błyskając paskiem. To było przed wejściem w życie tzw. Kodeksu Hayesa i zakazem jawnie seksualnych treści w większości filmów i programów, a Betty Boop jest dobrym przykładem na to, jak ryzykowne mogą być nawet kreskówki w latach 30-tych. W 2015 roku 85-lecie Betty Boop świętowano, gdy Fleischer Studios wydało ośmioczęściową serię o tym, że Betty stała się sławna.

Pierwszy zapach Betty Boop o tej samej nazwie, zapoczątkowany w 1994 roku. Ten orientalny kwiatowy zapach jest esencją wszystkiego, co Betty oznaczała - niewinna i pociągająca. W 2011 roku do kolekcji zostały dodane cztery perfumy. Party Betty, księżniczka Betty, Sexy Betty i Angel Betty zawierają nutę owocowo-kwiatową i mają specjalne butelki do edycji, które są niezbędne dla czyjejś marności.

Zobacz wszystko

Betty Boop linia czasu

Betty Boop
Kolekcje
JUŻ OD
47
Betty Boop Angel Betty
JUŻ OD
47
Betty Boop Sexy Betty