Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Beyonce Perfumy & Perfumy dla kobiet

Beyoncé jest legendarną amerykańską gwiazdą pop, urodzoną w 1981 roku. Znana jest z wielu przebojów, z wielkimi fanami i ze swoim małżeństwem z raperem Jayem Z. Pierwsze perfumy Beyoncé pojawiły się w 2010 roku, a kolejne kolekcje, a także specjalne wydania.

Beyoncé jest również znana jako Sasha Fierce, Bee, JuJu i Moth, ale jak naprawdę nazywa się Queen Bey? Urodzona Beyoncé Giselle Knowles-Carter, wychowywała się w Houston w Teksasie i była zainteresowana śpiewaniem od najmłodszych lat. W wieku 7 lat otrzymała owację na stojąco w lokalnym konkursie talentów, a odtąd życie Beyoncé było wirowaniem piosenek, filmów, premier, książek, wycieczek i wydarzeń na czerwonym dywanie. W wieku 15 lat Beyoncé dołączyła do Destiny's Child, której udało się jej tacie. Destiny's Child stała się jedną z najlepiej sprzedających się dziewczyn na świecie. W 2003 roku Queen B postanowiła rozgałęziać się jako artystka solowa, aw 2005 roku odłączyła się od Destiny's Child. Hity takie jak Crazy In Love i Deja Vu, które śpiewała wraz z mężem Jay-Z, były regularnym widokiem na pierwszej dziesiątce. Inne wczesne hity to Beautiful Liar, którą śpiewała z Shakirą i wygrała "Most Earthshattering Collaboration". Nagroda 2007 MTV Video Music dla. Ogromne hity, takie jak "If I Were A Boy", "Halo" i "Single Ladies" ("Włóż pierścionek") znalazły się na szczycie list przebojów w kilku krajach. Beyoncé zaśpiewała Love on Top w 2011 roku na VMA, a następnie ogłosiła swoją pierwszą ciążę. Beyoncé wyjaśniła, dlaczego nazwa "Lemonade" została wybrana na jej szósty album, mówiąc "kiedy życie daje ci cytryny, robisz lemoniadę". Płyta opowiada o niewierności io tym, jak sobie z tym poradzić i przezwyciężyć ją. Gra Hold Up z tego samego albumu wywołała poruszenie w mediach, niektórzy twierdzili, że była to piosenka o tym, że Jay Z zdradza Beyonce, inni mówią, że chodzi tylko o odbudowanie ich związku. Niezależnie od piosenki, piosenki Queen B zdecydowanie mają znaczenie i sprawiają, że myślisz i czujesz.

"The Formation World Tour" była jej siódmą światową trasą koncertową i rozpoczęła się jej występem na półfinale Super Bowl 50, gdzie zaśpiewała Formation z jej albumu Lemonade i ponownie zjednoczyła Destiny's Child.

Podczas premiery pierwszego zapachu Beyoncé Beyoncé Heat, 7 pięter w starym budynku Tiffany'ego w Union Square na Manhattanie, oświetlono czerwoną ciepłą poświatą, wywołując spore zamieszanie. Ponad 200 gości, w tym Jay-Z i Usher, zostało obsypanych niesamowitą imprezą, podczas której Queen Bey śpiewała: "Mam nadzieję, że wszyscy są gotowi złapać gorączkę!". Miejsce było seksowne, zmysłowe i dramatyczne - podobnie jak Beyoncé Heat.

Beyoncé Heat okazał się ogromnym sukcesem i wkrótce po nim nastąpił Heat Rush, Midnight Heat and Rise. Dla królowej B perfumy są kluczowym elementem podkreślającym Twoją wewnętrzną radość, pewność siebie i seksapil. Beyoncé poświęca tyle samo uwagi, co perfumy, tak jak robi to w jej muzyce, więc możesz mieć pewność, że dzięki zapachowi Beyoncé zawsze będziesz miał najlepszy, najbardziej przemyślany i perfekcyjnie skomponowany zapach, którego możesz sobie życzyć.
Pokaż Więcej