Beyonce Perfumy & Perfumy dla kobiet

Beyoncé jest legendarną amerykańską gwiazdą pop, urodzoną w 1981 roku. Znana jest z wielu przebojów, z wielkimi fanami i ze swoim małżeństwem z raperem Jayem Z. Pierwsze perfumy Beyoncé pojawiły się w 2010 roku, a kolejne kolekcje, a także specjalne wydania.

Beyoncé jest również znana jako Sasha Fierce, Bee, JuJu i Moth, ale jak naprawdę nazywa się Queen Bey? Urodzona Beyoncé Giselle Knowles-Carter, wychowywała się w Houston w Teksasie i była zainteresowana śpiewaniem od najmłodszych lat. W wieku 7 lat otrzymała owację na stojąco w lokalnym konkursie talentów, a odtąd życie Beyoncé było wirowaniem piosenek, filmów, premier, książek, wycieczek i wydarzeń na czerwonym dywanie. W wieku 15 lat Beyoncé dołączyła do Destiny's Child, której udało się jej tacie. Destiny's Child stała się jedną z najlepiej sprzedających się dziewczyn na świecie. W 2003 roku Queen B postanowiła rozgałęziać się jako artystka solowa, aw 2005 roku odłączyła się od Destiny's Child. Hity takie jak Crazy In Love i Deja Vu, które śpiewała wraz z mężem Jay-Z, były regularnym widokiem na pierwszej dziesiątce. Inne wczesne hity to Beautiful Liar, którą śpiewała z Shakirą i wygrała "Most Earthshattering Collaboration". Nagroda 2007 MTV Video Music dla. Ogromne hity, takie jak "If I Were A Boy", "Halo" i "Single Ladies" ("Włóż pierścionek") znalazły się na szczycie list przebojów w kilku krajach. Beyoncé zaśpiewała Love on Top w 2011 roku na VMA, a następnie ogłosiła swoją pierwszą ciążę. Beyoncé wyjaśniła, dlaczego nazwa "Lemonade" została wybrana na jej szósty album, mówiąc "kiedy życie daje ci cytryny, robisz lemoniadę". Płyta opowiada o niewierności io tym, jak sobie z tym poradzić i przezwyciężyć ją. Gra Hold Up z tego samego albumu wywołała poruszenie w mediach, niektórzy twierdzili, że była to piosenka o tym, że Jay Z zdradza Beyonce, inni mówią, że chodzi tylko o odbudowanie ich związku. Niezależnie od piosenki, piosenki Queen B zdecydowanie mają znaczenie i sprawiają, że myślisz i czujesz.

"The Formation World Tour" była jej siódmą światową trasą koncertową i rozpoczęła się jej występem na półfinale Super Bowl 50, gdzie zaśpiewała Formation z jej albumu Lemonade i ponownie zjednoczyła Destiny's Child.

Podczas premiery pierwszego zapachu Beyoncé Beyoncé Heat, 7 pięter w starym budynku Tiffany'ego w Union Square na Manhattanie, oświetlono czerwoną ciepłą poświatą, wywołując spore zamieszanie. Ponad 200 gości, w tym Jay-Z i Usher, zostało obsypanych niesamowitą imprezą, podczas której Queen Bey śpiewała: "Mam nadzieję, że wszyscy są gotowi złapać gorączkę!". Miejsce było seksowne, zmysłowe i dramatyczne - podobnie jak Beyoncé Heat.

Beyoncé Heat okazał się ogromnym sukcesem i wkrótce po nim nastąpił Heat Rush, Midnight Heat and Rise. Dla królowej B perfumy są kluczowym elementem podkreślającym Twoją wewnętrzną radość, pewność siebie i seksapil. Beyoncé poświęca tyle samo uwagi, co perfumy, tak jak robi to w jej muzyce, więc możesz mieć pewność, że dzięki zapachowi Beyoncé zawsze będziesz miał najlepszy, najbardziej przemyślany i perfekcyjnie skomponowany zapach, którego możesz sobie życzyć.

Zobacz wszystko

Beyonce linia czasu

Beyonce
Kolekcje
JUŻ OD
40
Beyonce Heat
JUŻ OD
31
Beyonce Heat Kissed
JUŻ OD
49
Beyonce Heat Rush
JUŻ OD
36
Beyonce Heat Seduction
JUŻ OD
49
Beyonce Heat Wild Orchid
JUŻ OD
49
Beyonce Midnight Heat
JUŻ OD
49
Beyonce Pulse
JUŻ OD
35
Beyonce Rise