Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bond No 9 Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bond No.9 jest wiodącą luksusową firmą zapachową, która powstała w 2003 roku. Stworzona przez francusko-amerykańską bizneswoman Laurice Rahmé, która interesowała się sztuką i kulturą od najmłodszych lat, Bond No.9 został stworzony, aby zapewnić każda okolica w Nowym Jorku z własnym zapachem, prawie jak oznakowanie terytorium. Ta wyjątkowa koncepcja wyróżnia perfumy Bond No.9 spośród innych zapachów.

Bond No.9 po raz pierwszy otworzył swoje drzwi przy ulicy Bond Street w dzielnicy NoHo na Manhattanie z 16 oryginalnymi zapachami z sąsiedztwa i do tej pory ma 5 butików, które zostały nazwane po różnych dzielnicach, w których się znajdują. Marka jest również sprzedawana w wybranych ekskluzywnych butikach.

Jednym z ich unikalnych punktów sprzedaży jest to, że używają angielskich taksówek ozdobionych kolorowymi butelkami, aby zapewnić transport swoim klientom i gościom. Gdy pierwotnie narodził się pomysł Bond No.9, intencją pani Rahmé było uczynić z Nowego Jorku stolicę perfum i przywrócić artyzm w świecie perfumeryjnym, coś, czego wydawało się jej brakować przez jakiś czas. Bond No.9 jest dumny z używania najlepszych i najbardziej wyjątkowych olejków zapachowych i składników z całego świata w swoich ponad 60 zapachach, co znajduje odzwierciedlenie w cenie.

Większość zapachów Bond No.9 to w rzeczywistości uniseks, ale istnieją pewne perfumy opracowane specjalnie dla kobiet. Należą do nich Chelsea Flowers (2003), kwiatowy zapach z kwiatami takimi jak tulipan, magnolia, róża i piwonia inspirowane rynkiem kwiatów NY o tej samej nazwie i Bryant Park (2007), który jest świeżym i słodkim zapachem róży inspirowanym modą odbywa się w parku tytularnym. Innymi popularnymi zapachami neutralnymi pod względem płci są Wall Street (2004), bardzo ostry wodny zapach z cytryną, ogórkiem, gorzkim pomarańczem i wetiwerem oraz Brooklyn (2008), który zawiera drzewne i pikantne nuty jałowca, geranium i skóry.

Większość zapachów i perfum kobiecych została stworzona przez Rahmé przy pomocy najbardziej znanych nosów w branży i mówi się, że mają 18 - 22% koncentrację czystych olejków zapachowych, dzięki czemu zapachy Bond są jednymi z najsilniejszych na rynku. rynek. Niektóre z ich zapachów "czystych perfum" mają 30% koncentrację oleju perfumeryjnego, w tym Bond No. 9 Signature, a ten wiodący gigant zapachów kontynuuje rozwój kolekcji nagród branżowych zarówno dla założyciela, jak i perfum, z zapachami zdobywającymi prestiżową nagrodę FiFi w 2009 i 2012 r. oraz sama Rahmé, która w 2012 r. odebrała nagrodę "Innowatora Roku" przyznawaną przez Cosmetic Executive Women (CEW).
Pokaż Więcej