5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Bond No 9 Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bond No.9 jest wiodącą luksusową firmą zapachową, która powstała w 2003 roku. Stworzona przez francusko-amerykańską bizneswoman Laurice Rahmé, która interesowała się sztuką i kulturą od najmłodszych lat, Bond No.9 został stworzony, aby zapewnić każda okolica w Nowym Jorku z własnym zapachem, prawie jak oznakowanie terytorium. Ta wyjątkowa koncepcja wyróżnia perfumy Bond No.9 spośród innych zapachów.

Bond No.9 po raz pierwszy otworzył swoje drzwi przy ulicy Bond Street w dzielnicy NoHo na Manhattanie z 16 oryginalnymi zapachami z sąsiedztwa i do tej pory ma 5 butików, które zostały nazwane po różnych dzielnicach, w których się znajdują. Marka jest również sprzedawana w wybranych ekskluzywnych butikach.

Jednym z ich unikalnych punktów sprzedaży jest to, że używają angielskich taksówek ozdobionych kolorowymi butelkami, aby zapewnić transport swoim klientom i gościom. Gdy pierwotnie narodził się pomysł Bond No.9, intencją pani Rahmé było uczynić z Nowego Jorku stolicę perfum i przywrócić artyzm w świecie perfumeryjnym, coś, czego wydawało się jej brakować przez jakiś czas. Bond No.9 jest dumny z używania najlepszych i najbardziej wyjątkowych olejków zapachowych i składników z całego świata w swoich ponad 60 zapachach, co znajduje odzwierciedlenie w cenie.

Większość zapachów Bond No.9 to w rzeczywistości uniseks, ale istnieją pewne perfumy opracowane specjalnie dla kobiet. Należą do nich Chelsea Flowers (2003), kwiatowy zapach z kwiatami takimi jak tulipan, magnolia, róża i piwonia inspirowane rynkiem kwiatów NY o tej samej nazwie i Bryant Park (2007), który jest świeżym i słodkim zapachem róży inspirowanym modą odbywa się w parku tytularnym. Innymi popularnymi zapachami neutralnymi pod względem płci są Wall Street (2004), bardzo ostry wodny zapach z cytryną, ogórkiem, gorzkim pomarańczem i wetiwerem oraz Brooklyn (2008), który zawiera drzewne i pikantne nuty jałowca, geranium i skóry.

Większość zapachów i perfum kobiecych została stworzona przez Rahmé przy pomocy najbardziej znanych nosów w branży i mówi się, że mają 18 - 22% koncentrację czystych olejków zapachowych, dzięki czemu zapachy Bond są jednymi z najsilniejszych na rynku. rynek. Niektóre z ich zapachów "czystych perfum" mają 30% koncentrację oleju perfumeryjnego, w tym Bond No. 9 Signature, a ten wiodący gigant zapachów kontynuuje rozwój kolekcji nagród branżowych zarówno dla założyciela, jak i perfum, z zapachami zdobywającymi prestiżową nagrodę FiFi w 2009 i 2012 r. oraz sama Rahmé, która w 2012 r. odebrała nagrodę "Innowatora Roku" przyznawaną przez Cosmetic Executive Women (CEW).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.