Wyprzedaż Sezonu | 200+ Cen Obniżonych | Czas Ograniczony!

Bottega Veneta Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bottega Veneta jest znanym sprzedawcą luksusowych artykułów skórzanych, który działa od lat sześćdziesiątych.

Bottega Veneta łączy innowacyjne techniki z tradycyjnym włoskim kunsztem i stworzyła unikalny styl, który łączy wszystkie produkty od toreb, butów i bagażu po akcesoria i zapachy, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Bottega Veneta odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej i ma świetnych współpracowników w swoim zespole, takich jak dyrektor kreatywny Tomas Maier, który dostał pracę za pośrednictwem Toma Forda.

Dzięki nowemu kierunkowi firma powróciła do swoich początków, koncentrując się na początkach rzemieślniczych marki i usuwaniu logo na swoich produktach.

Bottega Veneta wydała wiele udanych kobiecych zapachów, takich jak Bottega Veneta For Women (2011), ziemisty zapach z włoską bergamotką, jaśminem Sambac, skórą i paczulą. Zapach powstał we współpracy z Coty Prestige i Michelem Almairacem i został zainspirowany włoską przyrodą. Twarz, która promowała zapach, to model haute couture Nine d'Urso.

Bottega Veneta Eau Legere (2011) przywodzi na myśl słodką wodę i krajobrazy regionu weneckiego o kwiatowych i piżmowych składnikach, takich jak bergamotka i różowy pieprz. W promocji ponownie pojawił się model Nine d'Urso.

Knot Bottega Veneta dla kobiet został wydany w 2014 roku i ma charakterystyczny kwiatowy i wodnisty zapach. Zapach jest dostarczany z odpowiednimi pachnącymi produktami do ciała.

Bottega Veneta Essence Aromatique pojawiła się również w 2014 roku i jest uniwersalnym, świeżym i kwiatowym zapachem dla kobiet i mężczyzn.

Zobacz wszystko

Bottega Veneta linia czasu

2012
2019
2018
2016
Bottega Veneta
Kolekcje
JUŻ OD
212
Bottega Veneta Knot
JUŻ OD
258
Bottega Veneta Knot Eau Absolue
JUŻ OD
233
Bottega Veneta Knot Eau Florale