Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bottega Veneta Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bottega Veneta jest znanym sprzedawcą luksusowych artykułów skórzanych, który działa od lat sześćdziesiątych.

Bottega Veneta łączy innowacyjne techniki z tradycyjnym włoskim kunsztem i stworzyła unikalny styl, który łączy wszystkie produkty od toreb, butów i bagażu po akcesoria i zapachy, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Bottega Veneta odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej i ma świetnych współpracowników w swoim zespole, takich jak dyrektor kreatywny Tomas Maier, który dostał pracę za pośrednictwem Toma Forda.

Dzięki nowemu kierunkowi firma powróciła do swoich początków, koncentrując się na początkach rzemieślniczych marki i usuwaniu logo na swoich produktach.

Bottega Veneta wydała wiele udanych kobiecych zapachów, takich jak Bottega Veneta For Women (2011), ziemisty zapach z włoską bergamotką, jaśminem Sambac, skórą i paczulą. Zapach powstał we współpracy z Coty Prestige i Michelem Almairacem i został zainspirowany włoską przyrodą. Twarz, która promowała zapach, to model haute couture Nine d'Urso.

Bottega Veneta Eau Legere (2011) przywodzi na myśl słodką wodę i krajobrazy regionu weneckiego o kwiatowych i piżmowych składnikach, takich jak bergamotka i różowy pieprz. W promocji ponownie pojawił się model Nine d'Urso.

Knot Bottega Veneta dla kobiet został wydany w 2014 roku i ma charakterystyczny kwiatowy i wodnisty zapach. Zapach jest dostarczany z odpowiednimi pachnącymi produktami do ciała.

Bottega Veneta Essence Aromatique pojawiła się również w 2014 roku i jest uniwersalnym, świeżym i kwiatowym zapachem dla kobiet i mężczyzn.
Pokaż Więcej