Britney Spears Perfumy & Perfumy dla kobiet

Britney Spears jest jedną z najbardziej znanych, sławnych i kultowych gwiazd w historii popu XXI wieku. Urodzony we wczesnych latach 80., Spears zyskał sławę w młodym wieku, po tym jak został zauważony przez żeńskiego agenta talentów z Nowego Jorku. Następnie rozpoczęła karierę wokalną i wykonawczą, a następnie przeniosła się do Nowego Jorku wraz z matką i siostrami, gdzie dostała pierwszą profesjonalną rolę na scenie i kilka reklam. W wieku 16 lat podpisała kontrakt z pierwszą wytwórnią płytową i odniosła ogromny sukces, zdobywając wiele tytułów, w tym najlepiej sprzedający się pierwszy album każdego artysty.

Wraz z debiutanckim albumem sprzedającym się w ponad 10 milionach egzemplarzy w ciągu roku, Britney Spears stała się właścicielem najlepiej sprzedającego się albumu nastoletniego artysty i wkrótce zyskała sławę. Była mocno badana przez media i nigdy tak naprawdę nie przestała być publicznie znana od czasu wydania swojego pierwszego singla z powodu młodego wieku, w którym zaczęła się i jej transformacji w dorosłość, która ponownie była mocno krytykowana, gdy opublikowała jej wideo będąc skąpo ubrany. Mówiono, że Spears nie jest już dobrym wzorem do naśladowania dla swoich młodszych fanów, ale artystka pop twierdziła, że ​​miała dość porównywania z innymi kobietami i kobietami i gatunku "bubblegum pop" przez cały czas, więc to było początek jej walki o niepodległość.

W tym czasie Britney zdecydowała, że ​​nie jest zadowolona ze sprzedaży milionów albumów i jest światowym i międzynarodowym fenomenem, ale także ma dobry umysł biznesowy i może zobaczyć wiele dróg, w których mogłaby z łatwością zarabiać pieniądze, między innymi perfumy i zapachy. Jej pierwszy zapach został wydany w 2004 roku i zatytułowany "Ciekawy" - powstał we współpracy z Elizabeth Arden i pobił rekord najlepszych wyników w pierwszym tygodniu dla perfum firmy. Do 2009 roku wypuściła jeszcze 7 zapachów, dzięki czemu stała się właścicielem jednej z najlepiej sprzedających się linii zapachowych sławnych na rynku.

Kobiety i dziewczęta, nastolatki - wszystkie gromadzą się, by kupić perfumy Britney, gdy tylko zostaną wypuszczone - Curious (2004) pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się zapachów w ofercie i jest żywym, jasnym i muskularnym owocowym kwiatowym zapachem który jest skierowany do dwudziestolatków z postawą. Reprezentuje on opinię Spear o sobie i rówieśnikach w tym wieku - że była ciekawym typem kobiet, które były romantyczne na swój własny sposób, będąc jednocześnie niezależne i błędne i nie bojące się ryzyka. Stał się natychmiastowym hitem wśród publiczności, ale jak ze wszystkim, od tej supergwiazdy nie obyło się bez krytyki, ale to nie powstrzymało Spears od sprzedania ponad miliona butelek perfum w ciągu pierwszych pięciu lat, co dowodzi, że jest bez wątpienia i niezależnie od tego, kontrowersje, które spowodowała, jedna z najbardziej kochanych gwiazd, których świadkami byli XX i XXI wiek.

Zobacz wszystko

Britney Spears linia czasu

2003
2020
2019
2011
2010
2010
2009
2008
2007
2007
Believe
BELIEVE

Believe by Britney Spears to słodki i owocowy zapach dla...

2006
2006
Midnight Fantasy
MIDNIGHT FANTASY

Midnight Fantasy by Britney Spears to kwiatowo-owocowy zapach dla...

2005
2005
Fantasy
FANTASY

Fantasy by Britney Spears to słodki i owocowy zapach dla...

2004
2004
Curious
CURIOUS

Curious by Britney Spears to świeży, kwiatowy i drzewny zapach...

Britney Spears
Kolekcje
JUŻ OD
45
Britney Spears Believe
BELIEVEBelieve by Britney Spears to słodki i owocowy zapach dla...
JUŻ OD
55
Britney Spears Circus Fantasy
JUŻ OD
63
Britney Spears Cosmic Radiance
JUŻ OD
31
Britney Spears Curious
CURIOUSCurious by Britney Spears to świeży, kwiatowy i drzewny zapach...
JUŻ OD
67
Britney Spears Curious In Control
JUŻ OD
31
Britney Spears Fantasy
FANTASYFantasy by Britney Spears to słodki i owocowy zapach dla...
JUŻ OD
65
Britney Spears Fantasy in Bloom
JUŻ OD
62
Britney Spears Fantasy Intimate Edition
JUŻ OD
71
Britney Spears Fantasy Stage Edition
JUŻ OD
27
Britney Spears Hidden Fantasy
JUŻ OD
27
Britney Spears Island Fantasy
JUŻ OD
69
Britney Spears Maui Fantasy
JUŻ OD
28
Britney Spears Midnight Fantasy
MIDNIGHT FANTASYMidnight Fantasy by Britney Spears to kwiatowo-owocowy zapach dla...
JUŻ OD
35
Britney Spears Private Show
JUŻ OD
50
Britney Spears Private Show VIP
JUŻ OD
69
Britney Spears Rainbow Fantasy
JUŻ OD
45
Britney Spears Rocker Femme Fantasy
JUŻ OD
41
Britney Spears Sunset Fantasy