5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Britney Spears Perfumy & Perfumy dla kobiet

Britney Spears jest jedną z najbardziej znanych, sławnych i kultowych gwiazd w historii popu XXI wieku. Urodzony we wczesnych latach 80., Spears zyskał sławę w młodym wieku, po tym jak został zauważony przez żeńskiego agenta talentów z Nowego Jorku. Następnie rozpoczęła karierę wokalną i wykonawczą, a następnie przeniosła się do Nowego Jorku wraz z matką i siostrami, gdzie dostała pierwszą profesjonalną rolę na scenie i kilka reklam. W wieku 16 lat podpisała kontrakt z pierwszą wytwórnią płytową i odniosła ogromny sukces, zdobywając wiele tytułów, w tym najlepiej sprzedający się pierwszy album każdego artysty.

Wraz z debiutanckim albumem sprzedającym się w ponad 10 milionach egzemplarzy w ciągu roku, Britney Spears stała się właścicielem najlepiej sprzedającego się albumu nastoletniego artysty i wkrótce zyskała sławę. Była mocno badana przez media i nigdy tak naprawdę nie przestała być publicznie znana od czasu wydania swojego pierwszego singla z powodu młodego wieku, w którym zaczęła się i jej transformacji w dorosłość, która ponownie była mocno krytykowana, gdy opublikowała jej wideo będąc skąpo ubrany. Mówiono, że Spears nie jest już dobrym wzorem do naśladowania dla swoich młodszych fanów, ale artystka pop twierdziła, że ​​miała dość porównywania z innymi kobietami i kobietami i gatunku "bubblegum pop" przez cały czas, więc to było początek jej walki o niepodległość.

W tym czasie Britney zdecydowała, że ​​nie jest zadowolona ze sprzedaży milionów albumów i jest światowym i międzynarodowym fenomenem, ale także ma dobry umysł biznesowy i może zobaczyć wiele dróg, w których mogłaby z łatwością zarabiać pieniądze, między innymi perfumy i zapachy. Jej pierwszy zapach został wydany w 2004 roku i zatytułowany "Ciekawy" - powstał we współpracy z Elizabeth Arden i pobił rekord najlepszych wyników w pierwszym tygodniu dla perfum firmy. Do 2009 roku wypuściła jeszcze 7 zapachów, dzięki czemu stała się właścicielem jednej z najlepiej sprzedających się linii zapachowych sławnych na rynku.

Kobiety i dziewczęta, nastolatki - wszystkie gromadzą się, by kupić perfumy Britney, gdy tylko zostaną wypuszczone - Curious (2004) pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się zapachów w ofercie i jest żywym, jasnym i muskularnym owocowym kwiatowym zapachem który jest skierowany do dwudziestolatków z postawą. Reprezentuje on opinię Spear o sobie i rówieśnikach w tym wieku - że była ciekawym typem kobiet, które były romantyczne na swój własny sposób, będąc jednocześnie niezależne i błędne i nie bojące się ryzyka. Stał się natychmiastowym hitem wśród publiczności, ale jak ze wszystkim, od tej supergwiazdy nie obyło się bez krytyki, ale to nie powstrzymało Spears od sprzedania ponad miliona butelek perfum w ciągu pierwszych pięciu lat, co dowodzi, że jest bez wątpienia i niezależnie od tego, kontrowersje, które spowodowała, jedna z najbardziej kochanych gwiazd, których świadkami byli XX i XXI wiek.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.