Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bruno Banani Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bruno Banani jest niemiecką marką modową, najlepiej znaną z bezczelnej bielizny i zabawnych zapachów. Choć może nie zdajesz sobie sprawy z nazwy, Bruno Banani został wprowadzony na rynek jako amerykański restart firmy Tricotex, należącej do NRD w dawnych Niemczech Wschodnich przed upadkiem muru berlińskiego. Kiedy Niemcy zjednoczyli się z założycielem, Wolfgang Jassner zwrócił się do upadłego przedsiębiorstwa do Bruno Banani, którego znamy dzisiaj.

Inspiracja pochodziła z amerykańskiej sceny modowej, a Bruno Banani miał być odpowiedzią na sztywne i nudne ubrania, które firma musiała wykonać w czasach rządów NRD, co skłoniło firmę do przyjęcia hasła "Nie dla wszystkich". Z bielizną i bokserami w efektownych kolorach Bruno Banani stał się wkrótce kultową marką. Będą również znani z brawurowych sztuczek i wypuszczania produktów, takich jak przeżycie poszukiwacza przygód Achill Moser, pokonanie 10.000 km pustyni w ciągu 120 dni, wyposażonego w bieliznę Bruno Banani. Marka jest również pierwszą, która przetestowała swoje produkty w kosmosie, po eksperymentach braku grawitacji przeprowadzonych na stacji kosmicznej MIR w 1998 roku.

Pierwszym zapachem wprowadzonym dla kobiet był Bruno Banani For Women (2001). To uwodzicielska kombinacja pomarańczy, bluszczu, brzoskwini i kremowej wanilii w bazie, sprzedawana w efektownej różowej butelce. Magic Woman (2009) to kobieca wersja bestsellera Magic Man, która zawiera zmysłowe i odurzające nuty, takie jak melon, marakuja, szampan i poziomki dla słodkiego i słodkiego zapachu, który utrzymuje się i rozwija w ciągu dnia.
Pokaż Więcej