Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Burberry Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założona w 1856 roku firma Burberry jest jednym z wiodących i kultowych domów mody, które rozwinęły się w brytyjskim przemyśle mody i projektowania. Znany z jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej kopiowanych motywów mody, ten brytyjski dom ciężko pracował, aby odróżnić się od reszty świata mody, sprzedając nie tylko ubrania, ale także akcesoria - najbardziej znany jest teraz-ikonowy trencz. "Burberry" było oryginalną nazwą tego londyńskiego domu designu, z pierwszym otwarciem sklepu w Londynie w 1891 roku, ale wkrótce firma zmieniła nazwę na "Burberrys", po tym jak wielu klientów z całego świata zaczęło nazywać ją "Burberrys of Londyn". W 1998 r. Firma Burberry zmieniła nazwę marketingową na Burberry i większość ich produktów również uległa zmianie, ale wiele akcesoriów wciąż nosiło nazwę Burberry.

Firma Burberry słynie z dużego wyboru odzieży męskiej i damskiej w swoich asortymentach i odniosła sukces w ponad 500 sklepach na całym świecie, w ponad 50 krajach - jest to najbardziej zaludniona w USA i Chinach, z 20-50 sklepami w każdym kraju. Marka Burberry jest podzielona na trzy - Burberry Brit, który jest najbardziej przystępnym cenowo i "standardowym" marką Burberry z cenami High Street, a następnie Burberry London, którego tło stanowi odzież wierzchnią "do noszenia w pracy", w tym odzież biznesowa i wreszcie Burberry Prorsum która jest linią podstawową dla innych marek. Większość sukcesów Burberry przyniosła sprzedaż ich linii odzieżowych, szczególnie w modzie damskiej, gdzie są one jednym z najgorętszych nazwisk na półce dzisiaj, ale także z ich przedsięwzięcia do sprzedaży internetowej w 2006 roku i słynie z przyznania Royal Warrant for Clothing z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oprócz linii modowej i akcesoriów, marka Burberry oferuje ekskluzywną linię zapachów dla kobiet i mężczyzn - z wieloma butelkami ozdobionymi firmowym podpisem w szkocką kratę. Ich pierwsze perfumy dla kobiet pojawiły się w 1991 roku i mają ponad 30 zapachów dla kobiet dostępnych w ich zbiorach do tej pory. Znane są w branży zapachowej z wykorzystywania brytyjskich celebrytów w reklamach, a także perfum i najlepiej sprzedających się zapachów.

Wydanie Burberry Body wywołało ogromne zamieszanie, gdy po raz pierwszy zostało wydane w ponad 150 krajach na całym świecie, ze względu na prowokacyjny i odważny charakter kampanii reklamowej, z której korzystał Burberry. Zapytany o treść tego kontrowersyjnego marketingu, Burberry powiedział, że chce uchwycić kultowego ducha marki w sposób ikoniczny i duchowy, dlatego też w reklamie pojawiła się naga Rosie Huntington-Whiteley, która została owinięta w kultowy trencz. . Mówi się, że była bardzo zaszczycona, że ​​jest pierwszym "Burberry Body", ponieważ Burberry w znacznym stopniu przyczyniło się do jej sukcesu, i była zachwycona, mogąc przekazać wiadomość, że zapach Burberry Body był pierwszym z serii zapachów w celu zaakcentowania ciało kobiety i dyskretnie podkreślając krzywe w prowokacyjnej kampanii reklamowej.
Pokaż Więcej