Burberry Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założona w 1856 roku firma Burberry jest jednym z wiodących i kultowych domów mody, które rozwinęły się w brytyjskim przemyśle mody i projektowania. Znany z jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej kopiowanych motywów mody, ten brytyjski dom ciężko pracował, aby odróżnić się od reszty świata mody, sprzedając nie tylko ubrania, ale także akcesoria - najbardziej znany jest teraz-ikonowy trencz. "Burberry" było oryginalną nazwą tego londyńskiego domu designu, z pierwszym otwarciem sklepu w Londynie w 1891 roku, ale wkrótce firma zmieniła nazwę na "Burberrys", po tym jak wielu klientów z całego świata zaczęło nazywać ją "Burberrys of Londyn". W 1998 r. Firma Burberry zmieniła nazwę marketingową na Burberry i większość ich produktów również uległa zmianie, ale wiele akcesoriów wciąż nosiło nazwę Burberry.

Firma Burberry słynie z dużego wyboru odzieży męskiej i damskiej w swoich asortymentach i odniosła sukces w ponad 500 sklepach na całym świecie, w ponad 50 krajach - jest to najbardziej zaludniona w USA i Chinach, z 20-50 sklepami w każdym kraju. Marka Burberry jest podzielona na trzy - Burberry Brit, który jest najbardziej przystępnym cenowo i "standardowym" marką Burberry z cenami High Street, a następnie Burberry London, którego tło stanowi odzież wierzchnią "do noszenia w pracy", w tym odzież biznesowa i wreszcie Burberry Prorsum która jest linią podstawową dla innych marek. Większość sukcesów Burberry przyniosła sprzedaż ich linii odzieżowych, szczególnie w modzie damskiej, gdzie są one jednym z najgorętszych nazwisk na półce dzisiaj, ale także z ich przedsięwzięcia do sprzedaży internetowej w 2006 roku i słynie z przyznania Royal Warrant for Clothing z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oprócz linii modowej i akcesoriów, marka Burberry oferuje ekskluzywną linię zapachów dla kobiet i mężczyzn - z wieloma butelkami ozdobionymi firmowym podpisem w szkocką kratę. Ich pierwsze perfumy dla kobiet pojawiły się w 1991 roku i mają ponad 30 zapachów dla kobiet dostępnych w ich zbiorach do tej pory. Znane są w branży zapachowej z wykorzystywania brytyjskich celebrytów w reklamach, a także perfum i najlepiej sprzedających się zapachów.

Wydanie Burberry Body wywołało ogromne zamieszanie, gdy po raz pierwszy zostało wydane w ponad 150 krajach na całym świecie, ze względu na prowokacyjny i odważny charakter kampanii reklamowej, z której korzystał Burberry. Zapytany o treść tego kontrowersyjnego marketingu, Burberry powiedział, że chce uchwycić kultowego ducha marki w sposób ikoniczny i duchowy, dlatego też w reklamie pojawiła się naga Rosie Huntington-Whiteley, która została owinięta w kultowy trencz. . Mówi się, że była bardzo zaszczycona, że ​​jest pierwszym "Burberry Body", ponieważ Burberry w znacznym stopniu przyczyniło się do jej sukcesu, i była zachwycona, mogąc przekazać wiadomość, że zapach Burberry Body był pierwszym z serii zapachów w celu zaakcentowania ciało kobiety i dyskretnie podkreślając krzywe w prowokacyjnej kampanii reklamowej.

Zobacz wszystko

Burberry linia czasu

1994
2020
2019
2018
2010
2010
2008
2008
The Beat
THE BEAT

The Beat by Burberry. To świeży, aromatyczny i drzewny zapach...

2006
2006
London
LONDON

London by Burberry to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet...

2003
2003
2002
2002
2000
2000
Touch
TOUCH

Touch by Burberry to świeży, aromatyczny i kwiatowy zapach dla...

1997
1997
Weekend
WEEKEND

Weekend by Burberry to świeży, aromatyczny i drzewny zapach dla...

1995
1995
Burberry
Kolekcje
JUŻ OD
30
Burberry Body
JUŻ OD
27
Burberry Body Tender
JUŻ OD
30
Burberry Brit Rhythm for Her
JUŻ OD
41
Burberry Brit Woman
JUŻ OD
23
Burberry Burberry
JUŻ OD
33
Burberry Burberry Brit Sheer
JUŻ OD
88
Burberry London
LONDONLondon by Burberry to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet...
JUŻ OD
41
Burberry Mr. Burberry
JUŻ OD
89
Burberry My Burberry
JUŻ OD
119
Burberry My Burberry Black
JUŻ OD
144
Burberry My Burberry Blush
JUŻ OD
27
Burberry The Beat
THE BEATThe Beat by Burberry. To świeży, aromatyczny i drzewny zapach...
JUŻ OD
30
Burberry Touch
TOUCHTouch by Burberry to świeży, aromatyczny i kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
67
Burberry Weekend
WEEKENDWeekend by Burberry to świeży, aromatyczny i drzewny zapach dla...
JUŻ OD
81
Burberry Weekend