Bvlgari Perfumy & Perfumy dla kobiet

Bvlgari, wymawiane jako Bulgari to luksusowy włoski dom mody założony przez Sotiriosa Voulgarisa w 1884 roku. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela i chociaż jest wymawiana jako "U" w klasycznym alfabecie, nazwa jest napisana "V", ponieważ symbolizuje dziedzictwo łacińskie. Voulgaris urodził się w Grecji i rozpoczął karierę jako jubiler. W 1877 r. Opuścił Grecję, by wyjechać na Korfu, a stamtąd pojechał do Neapolu, zanim osiadł w Rzymie, gdzie założył firmę kilka lat później.

Podobnie jak w przypadku wielu włoskich tradycji, marka Bvlgari jest bardzo rodzinna, a Voulgaris pozyskał pomoc swoich synów, aby otworzyć flagowy sklep firmy w 1905 roku, który wkrótce stał się sukcesem i sławny, a początek bardzo prosperująca kariera dla marki Bvlgari. Niezadowolony z sukcesu Bvlgari w jednym kraju, wnuk Voulgarisa, Gianni, który był wówczas prezesem i dyrektorem generalnym firmy, zainicjował międzynarodową ekspansję marki, uruchamiając sklepy w Nowym Jorku, Genewie, Monte Carlo i Paryżu w latach 70. a to okazało się początkiem bardzo lukratywnego i dostatniego czasu dla biznesu.

Skupiając się bardziej na projektowaniu produktów niż kiedykolwiek wcześniej, Gianni zdecydował również, że marka Bvlgari nie powinna być trzymana w zamknięciu dla biżuterii damskiej, z której jest prawdopodobnie najbardziej znana, ale dziś jest to różnorodna marka luksusowa, która produkuje kilka różnych linii produktów. w tym zegarki dla mężczyzn i kobiet, akcesoria, hotele i perfumy. Pierwsze perfumy dla kobiet nosiły nazwę "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) i nadal są klasycznym bestsellerem dla tego aromatycznego giganta ze względu na ponadczasowy kwiatowy i cytrusowy zapach, który idealnie nadaje się do noszenia na co dzień.

Inne popularne damskie perfumy to: BLV dla pań (2000 - 2010), Bvlgari Jasmin Noir (2008 - 2012) oraz idealny prezent "nowej mamy" bez alkoholu "Petits et Mamans" (1997) i zawsze popularny perfumy "Rose Essentielle Bvlgari" (2006), które zawierają piękną kolekcję zapachowych nut różanych z nutą sandałową i paczulami, które sprawiają, że staje się zmysłowym i długotrwałym zapachem i przyjemnością w noszeniu.

Oprócz sukcesu w zakresie przedsiębiorczości, marka Bvlgari stała się ostatnio kluczowym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju społeczności, kierując się silnymi wartościami etycznymi w rodzinie. W latach 2009-2011 Bulgari przekazał 13 milionów euro na rzecz Save The Children, które zapewniło rehabilitację w ponad 200 szkołach i nadal ma ogromne znaczenie.

Zobacz wszystko

Bvlgari linia czasu

Bvlgari
Kolekcje
JUŻ OD
109
Bvlgari Aqva Divina
JUŻ OD
64
Bvlgari Aqva Pour Homme
JUŻ OD
58
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
JUŻ OD
295
Bvlgari BLV Pour Homme
JUŻ OD
216
Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu
JUŻ OD
71
Bvlgari Goldea
JUŻ OD
136
Bvlgari Goldea The Roman Night
JUŻ OD
397
Bvlgari Le Gemme Amarena
JUŻ OD
397
Bvlgari Le Gemme Ashlemah
JUŻ OD
423
Bvlgari Le Gemme Calaluna
JUŻ OD
397
Bvlgari Le Gemme Lilaia
JUŻ OD
397
Bvlgari Le Gemme Maravilla
JUŻ OD
397
Bvlgari Le Gemme Noorah
JUŻ OD
126
Bvlgari Man In Black
JUŻ OD
259
Bvlgari Omnia
JUŻ OD
109
Bvlgari Omnia Amethyste
JUŻ OD
122
Bvlgari Omnia Coral
JUŻ OD
131
Bvlgari Omnia Crystalline
JUŻ OD
111
Bvlgari Omnia Paraiba
JUŻ OD
181
Bvlgari Omnia Pink Sapphire
JUŻ OD
114
Bvlgari Rose Goldea
JUŻ OD
288
Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel