5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Cacharel Perfumy & Perfumy dla kobiet

Stworzony w 1962 roku przez założyciela Jean'a Bousquet, francuski gigant Cacharel, który sprzedaje odzież gotową do użycia, perfumy i dodatki, jest jedną z najmodniejszych i najbardziej modnych marek, które można znaleźć na wybiegach iw domach mody zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. na całym świecie. Nazwa pochodzi od lokalnego potocznego określenia dla Anas querquedula, znanej jako mała kaczka pochodząca z regionu Camargue we Francji. Cacharel zyskał rozgłos po tym, jak jedna z jego nowoczesnych różowych koszul pojawiła się na okładce Elle w 1963 roku, a reputacja firmy rozrosła się w latach siedemdziesiątych i później.

Bousquet urodził się jako sprzedawca maszyn do szycia i całe jego wczesne lata spędził zanurzony w produkcji ubrań, do tego stopnia, że ​​nie mógł myśleć o niczym innym, więc w młodym wieku uczył się krawiectwa. Dzięki temu spędził dwa lata jako projektant, głównie w modzie damskiej, zanim osiadł w Paryżu i ostatecznie założył własny dom mody w Le Marais, gdzie sukces jego pierwszej kolekcji doprowadził go do stworzenia znanej marki Cacharel.

Po sukcesie w Elle i wprowadzeniu bluzki seersucker, z której zyskały sławę, Cacharel podążył śladami wielu swoich rówieśników wchodząc w świat perfum i zapachów. Chcąc, by zapach był głównie dla kobiet, Bousquet zlecił L'Oreal stworzenie perfum dla swojej marki, a udana i kultowa Anais Anais została wprowadzona na rynek w 1978 roku. Był i nadal jest uważany za ultra-kobiecy zapach, bogaty. w zapachach bukietów kwiatowych.

Po uświadomieniu sobie swojego potencjału w świecie perfum, Bousquet stworzył wiele dalszych zapachów dla kobiet, w tym Loulou (1987), Eden (1994), Loulou Blue (1995), Eau d'Eden (1996), Noa (1998), Gloria (2002), Amor Amor (2003), Amor Amor Eau Fraiche (2005 i 2006), Noa Perle (2006) i Promesse (2005) i wielu innych.

Chociaż Cacharel odnosi sukcesy na rynku perfum i perfum, również mocno ugruntowała swoje miejsce wśród mody damskiej, a gwiazdy takie jak Ashley Benson, Mila Kunis, Cara Delevingne i Meryl Streep nosiły produkty tej gigantycznej marki mody damskiej. Modele takie jak Gisele Buendchen, Vanessa Hudgen i Shu Uemura wzorowane są na Cacharelu, po Kate Moss, która wzorowała się na Anais Anais i Laetitia Casta na Promesse, zachęcając fanów do podążania za młodymi, kobiecymi modami, dla których są najlepiej znani.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.