Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Cacharel Perfumy & Perfumy dla kobiet

Stworzony w 1962 roku przez założyciela Jean'a Bousquet, francuski gigant Cacharel, który sprzedaje odzież gotową do użycia, perfumy i dodatki, jest jedną z najmodniejszych i najbardziej modnych marek, które można znaleźć na wybiegach iw domach mody zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. na całym świecie. Nazwa pochodzi od lokalnego potocznego określenia dla Anas querquedula, znanej jako mała kaczka pochodząca z regionu Camargue we Francji. Cacharel zyskał rozgłos po tym, jak jedna z jego nowoczesnych różowych koszul pojawiła się na okładce Elle w 1963 roku, a reputacja firmy rozrosła się w latach siedemdziesiątych i później.

Bousquet urodził się jako sprzedawca maszyn do szycia i całe jego wczesne lata spędził zanurzony w produkcji ubrań, do tego stopnia, że ​​nie mógł myśleć o niczym innym, więc w młodym wieku uczył się krawiectwa. Dzięki temu spędził dwa lata jako projektant, głównie w modzie damskiej, zanim osiadł w Paryżu i ostatecznie założył własny dom mody w Le Marais, gdzie sukces jego pierwszej kolekcji doprowadził go do stworzenia znanej marki Cacharel.

Po sukcesie w Elle i wprowadzeniu bluzki seersucker, z której zyskały sławę, Cacharel podążył śladami wielu swoich rówieśników wchodząc w świat perfum i zapachów. Chcąc, by zapach był głównie dla kobiet, Bousquet zlecił L'Oreal stworzenie perfum dla swojej marki, a udana i kultowa Anais Anais została wprowadzona na rynek w 1978 roku. Był i nadal jest uważany za ultra-kobiecy zapach, bogaty. w zapachach bukietów kwiatowych.

Po uświadomieniu sobie swojego potencjału w świecie perfum, Bousquet stworzył wiele dalszych zapachów dla kobiet, w tym Loulou (1987), Eden (1994), Loulou Blue (1995), Eau d'Eden (1996), Noa (1998), Gloria (2002), Amor Amor (2003), Amor Amor Eau Fraiche (2005 i 2006), Noa Perle (2006) i Promesse (2005) i wielu innych.

Chociaż Cacharel odnosi sukcesy na rynku perfum i perfum, również mocno ugruntowała swoje miejsce wśród mody damskiej, a gwiazdy takie jak Ashley Benson, Mila Kunis, Cara Delevingne i Meryl Streep nosiły produkty tej gigantycznej marki mody damskiej. Modele takie jak Gisele Buendchen, Vanessa Hudgen i Shu Uemura wzorowane są na Cacharelu, po Kate Moss, która wzorowała się na Anais Anais i Laetitia Casta na Promesse, zachęcając fanów do podążania za młodymi, kobiecymi modami, dla których są najlepiej znani.
Pokaż Więcej