5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Calvin Klein Perfumy & Perfumy dla kobiet

Calvin Klein, nazwana na cześć swojego założyciela, Calvina Kleina, nadal jest jednym z wiodących ekskluzywnych domów mody XX i XXI wieku. Wszystko zaczęło się w 1968 roku, kiedy Klein otworzył swój pierwszy sklep w hotelu York w Nowym Jorku i swoją pierwszą kolekcję "młodzieńczych, skromnych płaszczy i sukienek", a Klein szybko zyskał na popularności po pojawieniu się na okładce Vogue w 1969 roku, kiedy to jego nazwa została mocno osadzona w obwodzie mody.

Calvin Klein to jedna z najbardziej udanych amerykańskich firm modowych ostatnich 25 lat, której zyski sięgają 7 miliardów dolarów w ostatnich latach. W przeciwieństwie do wielu innych ekskluzywnych marek, Calvin Klein ma bardzo niewiele własnych sklepów, ale pozwala innym sprzedawcom sprzedawać swoje markowe produkty i otrzymywać tantiemy za te produkty. W 1973 Klein otrzymał swoją pierwszą nagrodę za swoją 74-częściową odzież damską i był najmłodszym odbiorcą takiego wyróżnienia w tym czasie. Następnie zdobył nagrodę ponownie w 1974 i 1975 roku, a od 1977 Klein podpisał licencje na kosmetyki, dżinsy, apaszki, buty, okulary przeciwsłoneczne, perfumy i wiele innych.

Pierwszy zapach wydany przez Calvina Kleina był dla kobiet i wydany w 1978 roku. Był po prostu "Calvin Klein" i jest znaną klasyką na całym świecie, kochaną przez miliony klientów, zarówno starych, jak i młodych. Calvin Klein nie przestawał słuchać swojej bazy klientów, a gdy zorientował się, że większość jego klientów była kobietami, zdecydował się skoncentrować na zapachach dla kobiet. W 2014 roku dostępnych było ponad 40 perfum Calvin Klein dostępnych dla kobiet. Calvin Klein jest także dużym producentem perfum unisex, zapachów dla mężczyzn i kobiet. CK One, który został wydany w 1994 roku, był pierwszym przykładem, po którym nastąpiło wiele flankerów.

Wraz z rozwojem Calvina Kleina pojawiła się również krytyka i dezaprobata, a jednym z głównych winowajców była kampania reklamowa i marketingowa od giganta perfum i po goleniu. Niektóre z najgłośniejszych reklam zawierały takie, w których piętnastoletnia Brooke Shields pytała o coś, co zostało uznane za nieodpowiednie dla jej wieku. Ogłoszenia Calvina Kleina były często kontrowersyjne, ale nie oznacza to, że nie odnosiły sukcesu. Jeden z najsławniejszych modeli bielizny Mark Wahlberg zyskał sławę jako gwiazda hip hopu i od tej pory jest odnoszącym sukcesy aktorem.

Klein był również odpowiedzialny za wznowienie kariery Kate Moss po jej licznych skandali i niekończącej się liście innych celebrytów, w tym Zoe Saldana, Andie Macdowell, Eva Mendes i Scarlett Johansson, wzorowali się na tej marce. Po sprzedaży swojego przedsiębiorstwa w 2002 r. Klein nadal odgrywa aktywną rolę, ale nadal odgrywa ważną rolę jako doradca.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.