Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Carolina Herrera Perfumy & Perfumy dla kobiet

Urodzona w Wenezueli w 1939 roku, Carolina Herrera jest znana jako jedna z najbardziej udanych i pożądanych projektantów XX i XXI wieku. Urodzona jako María Carolina Josefina Pacanins y Niño, Herrera została wprowadzona do mody w młodym wieku, kiedy babka zabrała ją na pokazy mody i ubrała w stroje od Lanvina i Diora. Zachęciło to Herrerę do patrzenia na ładne damskie stroje i stroje od czasów młodości, a to był jeden z kluczowych czynników, które pomogły zbudować jej lukratywne imperium dzisiaj.

Herrera ma 4 dzieci i dwukrotnie wychodzi za mąż, rozwodząc się z pierwszym mężem i pozostając w związku małżeńskim z drugim mężem, który jest redaktorem ds. Projektów specjalnych dla magazynu mody dla kobiet, Vanity Fair. Począwszy od 1980 r. Herrera zaprojektowała swoją pierwszą linię ubrań po tym, jak zaproponowała ją jej bliska przyjaciółka i redaktor naczelna Vogue, Diane Vreeland, w 2009 r. Została oficjalną obywatelką Stanów Zjednoczonych, a od 2011 r. Dwie z jej córek Carolina Jr & Patricia Lansing brała udział w kreatywnym kierowaniu i projektowaniu rozwoju swojej znakomitej firmy, wzmacniając sukces Herrery na długie lata.

Karolina Herrera stosunkowo późno wkroczyła na scenę mody i projektowania, nie wypuszczając pierwszej linii ubrań, aż w wieku 40 lat, gdy miała już dzieci i osiadła - nie oznaczało to jednak, że jej nazwisko nie było dobrze znane na obwodzie kobiecej mody. Słynęła jako postać o wyjątkowej urodzie, pojawiająca się na okładce słynnego magazynu kobiecego Vogue, nie mniej niż 7 razy, zawsze można ją było znaleźć na jakiejś towarzyskiej scenie lub innej i była stałą obecnością na najlepiej ubraniu wymienia na długo przed tym, zanim została projektantką. Po początkowym sukcesie i dostrzeżeniu przez serię dobrze znanych kluczowych publikacji dla kobiecej mody, takich jak Tatler i Women's Daily Wear, firma została założona w Nowym Jorku w 1980 roku i pozostaje tam do dziś. Herrera jest jedną z najpopularniejszych projektantek mody damskiej, z niezliczonymi opowieściami o jej twórczości noszonej na czerwonym dywanie jeszcze dziś, a niektóre z jej najbardziej znanych kobiecych klientów to Jacqueline Kennedy Onassis, która poprosiła ją o zaprojektowanie sukienki dla jej córki Caroline. ślub, księżna Diana de Melo i aktorka Renée Zellweger.

Pod koniec lat 80. hiszpańska firma perfum Puig udzieliła licencji na markę Carolina Herrera, aby opracować i sprzedać linię perfum. Marka wprowadziła na rynek swój pierwszy zapach - słynną "Carolina Herrera" dla kobiet - w 1988 r. I przez kolejne lata wprowadziła serię udanych zapachów dla kobiet i mężczyzn, z ponad 30 różnymi zapachami w CH, 212 i Herrerze dla kobiety. Firma rozszerzyła swoją ofertę o markę CH Carolina Herrera lifestyle w 2008 roku, która obejmuje dodatki i artykuły do ​​domu oprócz mody, a także nową serię zapachów dla kobiet i mężczyzn pod marką CH.
Pokaż Więcej