Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Cheryl Perfumy & Perfumy dla kobiet

Cheryl Ann Tweedy urodziła się w 1983 roku w Newcastle upon Tyne i dorastała na osiedlach komunalnych w sąsiednich dzielnicach Walker i Heaton. Od zawsze uwielbiała tańczyć, śpiewać i wygrywać, wygrywając wiele konkursów piękności i pokazów talentów jako dziecko. Jej pierwszy poważny medialny występ pojawił się w reklamie telewizyjnej dla British Gas w 1990 roku.

W 2002 roku Cheryl przesłuchała w reality show Popstars: The Rivals i zyskała sobie miejsce w nowej grupie dziewczyn Girls Aloud. Pierwszy singiel grupy "Sound of the Underground" poszedł prosto na pierwsze miejsce - tak szybko, że Girls Aloud w rzeczywistości utrzymują rekord świata w najszybszym okresie między utworzeniem zespołu a zdobyciem numeru jeden.

Girls Aloud ogłosił, że w 2009 roku robią sobie całoroczną przerwę, ale wcześniej udało im się zostać największą grupą dziewcząt w XXI wieku, z ponad 4,3 milionami singli i 4 milionami albumów sprzedanych w samej tylko Wielkiej Brytanii.

W 2008 roku Cheryl została sędzią X Factor, a jej aktorom udało się dwukrotnie wygrać konkurs. Karierę solową rozpoczęła w 2009 roku; zaledwie 3 miesiące po tym, jak Girls Aloud rozpadło się. Jej debiutancki album, 3 Words, spędził dwa tygodnie na pierwszym miejscu, a zakończył z platyną, sprzedając ponad 900 000 albumów. W 2010 roku Cheryl stała się twarzą L'Oréal dołączającą do długiej linii pięknych kobiet, takich jak Beyoncé, Linda Evangelista i Jennifer Aniston.

Cheryl wypuściła własne zapachy, jej pierwszym zapachem jest kwiatowo-owocowy StormFlower (2014), który umieszcza nutę brzoskwini i mandarynki na kwiatowym środku nutowym oraz bazie sandałowej, wanilii i piżma. Potem ukazała się kwiecista cytrusowa woda toaletowa "Storm Flower" (2015), zapach z nutą musującej cytryny i słodkiej, a jednocześnie pikantnej bergamotki, która łączy się z kwiatowym sercem róż, piwonii i zmysłowego jaśminu w rozkwicie. Ciepłe i zachęcające nuty zmysłowego drzewa sandałowego, białego piżma i pobłażliwej wanilii uzupełniają niezapomniany wyrafinowany i urzekający StormFlower.

StormFlower Noir jest jej trzecim zapachem i został wprowadzony na rynek w 2015 roku. Kwiatowe serce jest bogate i mocne, ma zmysłową tuberozę, kwiat pomarańczy i posypane płatkami róż. Zapach kończy się nieodpartym brązowym cukrem, uzależniającym piżmem i kremowym drzewem sandałowym.

Rezultatem jest bogate piękno, ale z subtelną prostotą perfum Cheryl: klasyczne, sugestywne i żywiołowe.
Pokaż Więcej