5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Chloe Perfumy & Perfumy dla kobiet

Chloé jest luksusowe, romantyczne i typowo francuskie. Ich etos ma na celu uczynienie luksusu bardziej dostępnym i gotowym do noszenia dla wszystkich stylowych i wymagających kobiet na całym świecie. Ten renomowany francuski dom mody został założony w 1952 roku przez Gaby Aghion, do którego później dołączył Jacques Lenoir, by formalnie zarządzać stroną biznesową marki, aby Gaby mogła kontynuować swój twórczy rozwój. Chloé była pierwszą marką mody, która wyprodukowała kolekcję gotową do noszenia, która nie była związana z cenami zwykle kojarzonymi z projektami Haute Couture, a więc inni producenci szybko dostosowali się do własnych asortymentów odzieży gotowej do użycia.

Chloé stała się częścią szwajcarskiej luksusowej grupy Richemont w 1985 roku, która mocno pozycjonowała markę na rynku międzynarodowym, od tego czasu pozostaje marką mody. Produkując kultową modę i wprowadzając na rynek tytułowy i udany zapach Chloé, Karl Lagerfeld stał się publicznym wizerunkiem Chloé w latach 60. i 90. XX wieku. Inne znane marki mody związane z marką to Martine Sitbon, Phoebe Philo i Stella McCartney, które przyczyniły się zarówno do kreatywności, jak i do rozwoju tej globalnej marki. W 2002 roku Chloé wprowadziło także linię toreb, małych galanterii skórzanej i butów, aby zachęcić do dalszej ekspansji i rozpoznania marki.

Ich pierwszy zapach, tytułowe perfumy Chloé dla kobiet, został zapoczątkowany w 1975 roku. Ten pierwszy zapach z domu mody Chloé został dobrze przyjęty, a okazałe białe kwiatowe nuty w połączeniu z drzewnym i aldehydowym charakterem zapachu były natychmiastowe wśród kobiet. Inne popularne damskie perfumy z Chloé to słodkie i pudrowe orientalne nuty Chloe Narcisse (1992), zielone i drzewne kwiatowe nuty Innocence (1995), orientalne kwiatowe nuty bardziej współczesnej Chloé Eau de Parfum (2008), pięknie delikatne i pudrowe kwiatowe nuty miłości (2010) oraz owocowe kwiatowe i drzewne nuty See (2012) by wymienić tylko kilka.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.