Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Christina Aguilera Perfumy & Perfumy dla kobiet

Christina Aguilera to amerykańska gwiazda pop znana z takich hitów jak Beautiful, Dirty and Genie in a Bottle. W 2004 roku wydała swój pierwszy zapach, Xpose. Kolejne ekscytujące wydania, w tym bestseller Christina Aguilera for Women (2007). W późniejszych latach stała się również gwiazdą telewizji, występując w roli sędziego sławnego w serialach takich jak The Voice.

Christina została sprowadzona na ten świat 18 grudnia 1980 r. Przez Shelly Loraine Fidler i Fausto Xaviera Aguilera. Mówi się, że Christina Aguilera miała bardzo trudne dzieciństwo. Po tym, jak Christina skończyła sześć lat, jej matka dostrzegła szansę ucieczki od swojego obrażliwego męża i zapewnienia lepszego życia swoim małym dziewczynkom. Aguilera była w stanie podsycić swoje twórcze pismo doświadczeniami z jej trudnej przeszłości i można ją było usłyszeć śpiewając o jej doświadczeniach z piosenek takich jak Fighter, Hurt i jestem OK.

Aguilera zadebiutowała w branży rozrywkowej, gdy otrzymała udział w All New Mickey Mouse Club (1993-1995) obok wielu innych wielkich nazwisk w branży, takich jak Britney Spears, Ryan Gosling i Justin Timberlake. Chociaż była już wtedy uprzywilejowana, wzięła świat za sztorm wraz z wydaniem swojej piosenki Genie in a Bottle (1999). Rozpoczęło to międzynarodową karierę, do 2015 roku sprzedała ponad 25 milionów albumów na całym świecie, wszystko dzięki tytułom numer jeden, takim jak What A Girl Wants (2000) i Beautiful (2003).

Rozszerzając swoją strefę komfortu - przemysł rozrywkowy - Christina postanowiła stworzyć perfumy. Nikt by się nie spodziewał, że okaże się niewiarygodnym sukcesem, jakim jest dzisiaj. W 2007 roku wypuściła swoje tytułowe perfumy w pięknej wysokiej butelce, ozdobionej charakterystycznymi koronkowymi detalami. Jej charakterystyczny zapach został zastąpiony przez wydanie ponad dziesięciu dodatkowych zapachów. Wśród nich ogromnym faworytem jest "Nocą" (2009), odurzający orientalny kwiatek, łączący ciężką nutę wanilii z delikatnymi, pudrowymi i owocowymi akcentami, aby stworzyć delikatny aromat. Kolejnym godnym uwagi dodatkiem jest Red Sin (2012), który jak sama nazwa wskazuje na ryrys i wymyślną miksturę. Otwarcie z kuszącymi nutami czerwonego jabłka i cynamonu sprawia, że ​​gorący aromat wnika w serce czerwonych kwiatów i ciepłego imbiru. Przesuwanie zapachu przez krawędź to egzotyczna mieszanka piżma i drzewa sandałowego.
Pokaż Więcej