Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Clarins Perfumy & Perfumy dla kobiet

Kosmetyczny gigant Clarins został założony przez Jacquesa Courtina-Clarinsa w 1954 roku, kiedy był studentem medycyny - narodziny firmy nastąpiły po tym, jak zauważył, że wielu jego pacjentów, szczególnie kobiety, skarżyło się na różne schorzenia skóry i zobaczył okazję założyć własną firmę za pomocą rozwiązania. Pierwszym produktem, który został stworzony, był ten, który do dziś pozostaje bestsellerem! To był "krem do modelowania ciała" Clarin, który miał wyeliminować cellulit i odniósł natychmiastowy sukces w 1962 roku.

Clarins początkowo skoncentrował się na perfumowanych olejkach do ciała, które zostały wykonane ze składników botanicznych, co czyni Clarins pierwszą marką kosmetyków do produkcji olejów, kremów i innych produktów wyłącznie z naturalnych składników. To był kluczowy czynnik, dla którego firma jest tak atrakcyjna i istnieje od 1950 roku. W pełni naturalna etyka jest nadal bardzo ważna dla Clarins dziś.

Do 1990 roku Clarins z powodzeniem przebiła się przez rynek międzynarodowy i stała się bestsellerem na całym świecie, w tym w Ameryce. Nie byli już dłużej uzależnieni od samej gamy kremów, ponieważ wprowadzili także inne linie produktów, w tym produkty nawilżające, serum, kremy do opalania, makijaż i różne zapachy dla kobiet, które mogłyby być stosowane jako skuteczne zapachy do pielęgnacji.

Najwcześniejsze i pierwsze perfumy były w rzeczywistości uniseksami i zostały stworzone w 1987 roku, zatytułowane "Eau Dynamisante". Wydanie z okazji 25-lecia zostało wydane w 2012 roku i jest sprzedawane jako dwojaki cel - nie tylko jest urocze, ostre i pikantne, ale także ujędrnia i uelastycznia skórę w tym samym czasie. Inne podobne produkty to "Eau des Jardins" (2010), który jest orzeźwiającym zapachem wypełnionym środkami nawilżającymi, oraz "Sunshine", o którym mówi się, że wydziela "blask, odświeżenie i zabawę". Clarins wydało także wiele perfum dla kobiet, w tym "Elysium" (1993) i Par Amour Toujour (2005) - najlepiej sprzedający się zapach na bazie róż, który jest pełen owocowego, zręcznego ciosu i idealny do noszenia w ciągu dnia.
Pokaż Więcej