Clinique Perfumy & Perfumy dla kobiet

Clinique jest liderem rynku w branży kosmetycznej. Sprzedają szereg kobiecych produktów do pielęgnacji skóry, męską pielęgnację skóry i perfumy oraz kosmetyki bezzapachowe. Wszystkie produkty Clinique są testowane pod kątem alergii i dermatologii i są końcowym efektem dziesięcioleci know-how i innowacji kosmetycznych.

Krótki artykuł w magazynie Vogue miał być inspiracją dla największych marek kosmetycznych wszechczasów. Historia Clinique rozpoczęła się, gdy Evelyn Lauder (synowa do Estee Lauder) przeczytała artykuł "Czy można stworzyć wspaniałą skórę?". W tym czasie powszechne podejście do pielęgnacji skóry sprowadzało się głównie do twoich genów, więc kiedy Evelyn stworzył produkt, który był dostosowany do indywidualnego typu skóry, ale mógł również poprawić skórę, z którą się urodziłeś, stał się natychmiastowym hitem. To było w 1968 roku i dziś Clinique jest jedną z największych marek kosmetyków i pielęgnacji twarzy.

W 1971 roku Clinique zaprezentowało swój pierwszy zapach, Aromatics Elixir. To zniewalający zapach o aromatycznych, zmysłowych i uspokajających nutach szałwi, rumianku, jaśminu i paczuli. Noś go lekko, jak niewiele da się zrobić.

Happy to jeden z najbardziej popularnych zapachów Clinique - przypominamy o reklamie perfum z Judy Garland "Come on Get Happy". Ta chwytliwa piosenka doskonale pasuje do tego radosnego zapachu, który został opisany jako "Sunshine in a bottle" i "A smell of Happiness". Happy otwiera się delikatnymi nutami jabłka, śliwek i bergamotki, które wtapiają się w kwiatowe serce frezji, lilii, róży i porannej orchidei. Piżmo i bursztyn znajdują się w bazie. Happy rozpoczęła działalność w 1997 roku i nadal cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w każdym wieku do dnia dzisiejszego. Noś szczęśliwy i bądź szczęśliwy!

Clinique wprowadziła Calyx w 1987 roku; w 2013 Calyx przeszedł kapitalny remont i teraz jest energetyzującym i odważnym zapachem, koktajlem egzotycznych owoców, wzmocnionym przez białe kwiaty, idealne na letnie dni.

Zobacz wszystko

Clinique linia czasu

1970
2017
2015
2010
2010
Happy Heart
HAPPY HEART

Happy Heart by Clinique to szyprowy kwiatowy zapach dla...

2006
2003
2003
1997
1997
Happy
HAPPY

Happy by Clinique to świeży i kwiatowy zapach dla...

1990
1990
1971
1971
Aromatics Elixir
AROMATICS ELIXIR

Aromatics Elixir marki Clinique to szyprowo-kwiatowy zapach dla...

Clinique
Kolekcje
JUŻ OD
71
Clinique Aromatics Elixir
AROMATICS ELIXIRAromatics Elixir marki Clinique to szyprowo-kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
201
Clinique Aromatics In Black
JUŻ OD
71
Clinique Aromatics in White
JUŻ OD
265
Clinique Beyond Rose
JUŻ OD
56
Clinique Clinique Makeup
JUŻ OD
71
Clinique Happy
HAPPYHappy by Clinique to świeży i kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
122
Clinique Happy Heart
HAPPY HEARTHappy Heart by Clinique to szyprowy kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
88
Clinique Happy In Bloom