Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Clinique Perfumy & Perfumy dla kobiet

Clinique jest liderem rynku w branży kosmetycznej. Sprzedają szereg kobiecych produktów do pielęgnacji skóry, męską pielęgnację skóry i perfumy oraz kosmetyki bezzapachowe. Wszystkie produkty Clinique są testowane pod kątem alergii i dermatologii i są końcowym efektem dziesięcioleci know-how i innowacji kosmetycznych.

Krótki artykuł w magazynie Vogue miał być inspiracją dla największych marek kosmetycznych wszechczasów. Historia Clinique rozpoczęła się, gdy Evelyn Lauder (synowa do Estee Lauder) przeczytała artykuł "Czy można stworzyć wspaniałą skórę?". W tym czasie powszechne podejście do pielęgnacji skóry sprowadzało się głównie do twoich genów, więc kiedy Evelyn stworzył produkt, który był dostosowany do indywidualnego typu skóry, ale mógł również poprawić skórę, z którą się urodziłeś, stał się natychmiastowym hitem. To było w 1968 roku i dziś Clinique jest jedną z największych marek kosmetyków i pielęgnacji twarzy.

W 1971 roku Clinique zaprezentowało swój pierwszy zapach, Aromatics Elixir. To zniewalający zapach o aromatycznych, zmysłowych i uspokajających nutach szałwi, rumianku, jaśminu i paczuli. Noś go lekko, jak niewiele da się zrobić.

Happy to jeden z najbardziej popularnych zapachów Clinique - przypominamy o reklamie perfum z Judy Garland "Come on Get Happy". Ta chwytliwa piosenka doskonale pasuje do tego radosnego zapachu, który został opisany jako "Sunshine in a bottle" i "A smell of Happiness". Happy otwiera się delikatnymi nutami jabłka, śliwek i bergamotki, które wtapiają się w kwiatowe serce frezji, lilii, róży i porannej orchidei. Piżmo i bursztyn znajdują się w bazie. Happy rozpoczęła działalność w 1997 roku i nadal cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w każdym wieku do dnia dzisiejszego. Noś szczęśliwy i bądź szczęśliwy!

Clinique wprowadziła Calyx w 1987 roku; w 2013 Calyx przeszedł kapitalny remont i teraz jest energetyzującym i odważnym zapachem, koktajlem egzotycznych owoców, wzmocnionym przez białe kwiaty, idealne na letnie dni.
Pokaż Więcej