Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Coleen Rooney Perfumy & Perfumy dla kobiet

Coleen Rooney urodziła się w Liverpoolu w 1986 roku, gdzie dorastała wraz z rodzicami i trojgiem rodzeństwa. Felietonista, prezenterka i kobieta biznesu wprowadziła swoją pierwszą linię zapachową w 2007 roku.
Wiele talentów Coleen Rooney znajduje odzwierciedlenie w różnorodności zawodów, jakie miała w swojej karierze. Pracowała jako odnosząca sukcesy felietonistka Closer, a także OK! Magazyn i oparty na tytule jej pierwszej kolumny opublikował swoją autobiografię "Welcome to My World" w 2007 roku. Wraz z Georgesem Asdą i Littlewoods zaprojektowała i zamodelowała ekskluzywne linie ubrań składające się z sukienek i ubrań wypoczynkowych. Zanim jej własne show "Coleen's Real Women" po raz pierwszy wyemitowano na ITV, współprezentowała specjalny odcinek programu telewizyjnego "Tonight With Trevor McDonald", który skupiał się na syndromie Retta, genetycznym zaburzeniu, którego cierpiała jej siostra. Rooney jest rzecznikiem Alder Hey Children's Charity i często używa swoich kont na Twitterze i Instagramie, by promować różne dobre sprawy. W wieku 16 lat Coleen zaczęła spotykać się z przyjacielem z dzieciństwa, Wayne'em Rooney'em, którego w końcu wyszła za mąż na ekstrawaganckim weselu we Włoszech w 2008 roku. Pierwsze dziecko poszło w tym roku w 2009 roku, a ich pierwszy urodzony Kai dołączył później do swoich młodszych braci Klay i Kit.
Jej własna kolekcja zapachów została po raz pierwszy wprowadzona w 2007 roku dzięki kwiatowym wodom Coleen X (2007). Sportowy zapach łączy w sobie cytrusowe nuty z sercem róży, konwalii i nut morskich na bazie cedru, bursztynu, paczuli i piżma. Następnie pojawił się słodszy kwiatowy Coleen X Black (2008) i zapach cytrusowy Coleen X Summer (2010). Jej najbardziej popularnym zapachem jest orientalny kwiatowy motyl (2010). Jest on prezentowany w kwadratowej szklanej butelce ze złotymi aplikacjami motylkowymi i zawiera nuty kwiatowe na pikantnym sercu waniliowym i ciepłej podstawie z bursztynu, cedru i tonki. Perfumy Coleen Rooney są dostępne osobno i stanowią część zestawu upominków zapachowych.
Pokaż Więcej