Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Creed Perfumy & Perfumy dla kobiet

Creed to francuski dom zapachowy, który tworzy ekskluzywne perfumy od końca 1700 roku. Dopiero kilka dekad temu perfumy Creed były łatwo dostępne na masowym rynku, ponieważ wcześniej były sprzedawane wyłącznie przez rodzinę. Marka jest bardzo skryty w stosunku do swoich klientów, ale twierdzi, że Grace Kelly, John F. Kennedy i wielu innych zarejestrowało je w przeszłości, by tworzyć niestandardowe zapachy. Creed pozostaje firmą rodzinną i obecnie prowadzi ją Olivier Creed i jego syn Erwin jako joint venture. Jako niezależny perfumiarz są właścicielami praw do perfum, a także fabryki Creed i ich butików.

Creed perfumy znane są z wysokiej jakości i doskonałej trwałości. Nie jest to zbieg okoliczności, ponieważ perfumy Creed są wytwarzane z największą dbałością o szczegóły i najlepsze ręcznie wyselekcjonowane składniki. Wszystkie zapachy są opracowywane tradycyjnymi technikami, a nawet wylewane ręcznie. W rezultacie zapachy Creed zdecydowanie nie są tanie, ale wysoka jakość wciąż przynosi im wiele sukcesów i wielu wielbicieli, w tym wielu celebrytów i członków rodziny królewskiej. Creed ma królewski nakaz wydany przez królową Wiktorię w 1885 roku i mówi się, że Elżbieta II opowiada się za swoim zapachem Fleurissimo (1956). Olivier Creed stwierdził, że stara się tworzyć perfumy jako sztukę i zbliżać się do rzemiosła jak malarz czy rzeźbiarz.

Do najbardziej popularnych i popularnych perfum Creed należą Fantasia de Fleurs (1862), bogata mieszanka kwiatów, stworzona dla austriacko-węgierskiej cesarzowej Elisabeth, Virgin Island Water (2007), która jest orzeźwiającym letnim zapachem z tropikalnymi nutami kokosa , Limonka i imbir Jamacian oraz oczywiście bestseller Love In White (2005). Zaprojektowany przez samego Oliviera Creeda, ten kwiatowy z nutami orientalnymi został zainspirowany spokojem morza i miesza owoce, kwiaty z całego świata na bazie wanilii java i indyjskiego drzewa sandałowego, aby uzyskać prawdziwie globetrotter.
Pokaż Więcej