Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

DKNY Perfumy & Perfumy dla kobiet

Znany ze słodkiego zapachu lata, złotych jabłek i wspaniałych, ale wszechstronnych przedmiotów, DKNY to ogromny dom mody damskiej, który ma siedzibę w Nowym Jorku i od ponad 30 lat zyskuje coraz więcej sukcesów. Po udanej 10-letniej karierze pracującej jako główny projektant Anne Klein, Donna Karan zyskała reputację wśród właścicieli tej firmy jako jednego z najlepszych projektantów i dzięki temu wraz z mężem otrzymała możliwość stworzenia samodzielny biznes, który zrobiła w 1984 roku.

Leżąca między innymi Vivienne Westwood, Jasper Conran i John Galliano, Donna Karan szybko stała się jednym z czołowych współtwórców epoki eksplodującej lat 80-tych. Jasne i kolorowe wydruki stały się popularne, podobnie jak moda eksperymentalna, co oznacza, że ​​pierwsza kolekcja Karana zatytułowana "Siedem łatwych utworów" byłaby ogromnym sukcesem. Ideą debiutanckiej kolekcji była kolekcja elementów, które można nosić i rozświetlać z dnia na noc - kobiety natychmiast stały się fanami tego pomysłu, oszczędzając im cenne, zmarnowane godziny, co oznacza, że ​​mieli więcej czasu na spotkania towarzyskie!

Zainspirowana córką, Donna Karan założyła wytwórnię DKNY w 1989 roku jako młodszą, tańszą ofertę tego, co już zaproponowała, aby towarzyszyć jej obecnej wytwórni Donna Karan w Nowym Jorku. Wiele z istniejących dzisiaj asortymentów pochodzi z oryginalnej marki DKNY, w tym DKNY Jeans, DKNY Active, DKNY Underwear dla mężczyzn i kobiet, DKNY Juniors, DKNY Kids, DKNY Pure i DKNY Men. W 2001 roku została wprowadzona kolekcja domowa Donna Karan, w której mieściła się kolekcja domów i akcesoriów o tradycyjnym, ale luksusowym charakterze - wkrótce potem pojawiła się DKNY Home, oferująca bardziej zabawną, bardziej miejską, elegancką i bardziej współczesną kolekcję.
W 1992 r. Uruchomiono kolekcję kosmetyków Donna Karan specjalizującą się w tworzeniu najlepszych zapachów i zapachów, które pokochają kobiety. DKNY jest jednym z najlepiej sprzedających się zapachów do tej pory, zawsze pojawiającym się w 10 najlepszych ulubionych zapachach w dowolnym roku i osiągających globalny sukces. Pierwszy zapach został zapoczątkowany w 1992 r. I zatytułowany "Donna Karan for Women", a dwa lata później zwolniono męskiego towarzysza tego zapachu. Posiadając prawie 100 zapachów w swoich bogatych kolekcjach, Donna Karan spędza większość "obrzydliwości" słuchając tego, co chcą jej konsumenci mężczyźni i kobiety, i podobnie jak przy swoich ubraniach, skupiła się na stworzeniu zakresu zapachów wystarczająco uniwersalnych do noszenia podczas dnia i nocy.

Misja DKNY opiera się na intuicyjnym zrozumieniu kobiecych potrzeb i pragnień, a wszystkie kolekcje, które wchodzą w skład ekskluzywnej luksusowej marki, odzwierciedlają ich zamiłowanie do luksusu, zmysłowości, komfortu i ekspresji twórczej, i nic więcej, niż poprzez ich asortyment perfum. Niektóre z ich najbardziej znanych kolekcji to "Kolekcja Essence", Kolekcja Donny Karan, DKNY Pure, DKNY Women Różne wydania, Cashmere Mist i niektóre z najnowszych kolekcji, w tym DKNY Be Delicious City Blossom (2014), DKNY Be Delicious (2012), DKNY Delicious Candy Apples (2010/2011) i DKNY Sweet Delicious Collection (2012). Większość zapachów z tego super zmysłowego giganta zapachowego jest skierowana do kobiet, ponieważ Donna Karan czuła, że ​​może się z nimi związać znacznie bardziej poprzez swoją pracę, jednak nie oznacza to, że mężczyźni byli w jakikolwiek sposób zaniedbywani.
Pokaż Więcej