DKNY Perfumy & Perfumy dla kobiet

Znany ze słodkiego zapachu lata, złotych jabłek i wspaniałych, ale wszechstronnych przedmiotów, DKNY to ogromny dom mody damskiej, który ma siedzibę w Nowym Jorku i od ponad 30 lat zyskuje coraz więcej sukcesów. Po udanej 10-letniej karierze pracującej jako główny projektant Anne Klein, Donna Karan zyskała reputację wśród właścicieli tej firmy jako jednego z najlepszych projektantów i dzięki temu wraz z mężem otrzymała możliwość stworzenia samodzielny biznes, który zrobiła w 1984 roku.

Leżąca między innymi Vivienne Westwood, Jasper Conran i John Galliano, Donna Karan szybko stała się jednym z czołowych współtwórców epoki eksplodującej lat 80-tych. Jasne i kolorowe wydruki stały się popularne, podobnie jak moda eksperymentalna, co oznacza, że ​​pierwsza kolekcja Karana zatytułowana "Siedem łatwych utworów" byłaby ogromnym sukcesem. Ideą debiutanckiej kolekcji była kolekcja elementów, które można nosić i rozświetlać z dnia na noc - kobiety natychmiast stały się fanami tego pomysłu, oszczędzając im cenne, zmarnowane godziny, co oznacza, że ​​mieli więcej czasu na spotkania towarzyskie!

Zainspirowana córką, Donna Karan założyła wytwórnię DKNY w 1989 roku jako młodszą, tańszą ofertę tego, co już zaproponowała, aby towarzyszyć jej obecnej wytwórni Donna Karan w Nowym Jorku. Wiele z istniejących dzisiaj asortymentów pochodzi z oryginalnej marki DKNY, w tym DKNY Jeans, DKNY Active, DKNY Underwear dla mężczyzn i kobiet, DKNY Juniors, DKNY Kids, DKNY Pure i DKNY Men. W 2001 roku została wprowadzona kolekcja domowa Donna Karan, w której mieściła się kolekcja domów i akcesoriów o tradycyjnym, ale luksusowym charakterze - wkrótce potem pojawiła się DKNY Home, oferująca bardziej zabawną, bardziej miejską, elegancką i bardziej współczesną kolekcję.
W 1992 r. Uruchomiono kolekcję kosmetyków Donna Karan specjalizującą się w tworzeniu najlepszych zapachów i zapachów, które pokochają kobiety. DKNY jest jednym z najlepiej sprzedających się zapachów do tej pory, zawsze pojawiającym się w 10 najlepszych ulubionych zapachach w dowolnym roku i osiągających globalny sukces. Pierwszy zapach został zapoczątkowany w 1992 r. I zatytułowany "Donna Karan for Women", a dwa lata później zwolniono męskiego towarzysza tego zapachu. Posiadając prawie 100 zapachów w swoich bogatych kolekcjach, Donna Karan spędza większość "obrzydliwości" słuchając tego, co chcą jej konsumenci mężczyźni i kobiety, i podobnie jak przy swoich ubraniach, skupiła się na stworzeniu zakresu zapachów wystarczająco uniwersalnych do noszenia podczas dnia i nocy.

Misja DKNY opiera się na intuicyjnym zrozumieniu kobiecych potrzeb i pragnień, a wszystkie kolekcje, które wchodzą w skład ekskluzywnej luksusowej marki, odzwierciedlają ich zamiłowanie do luksusu, zmysłowości, komfortu i ekspresji twórczej, i nic więcej, niż poprzez ich asortyment perfum. Niektóre z ich najbardziej znanych kolekcji to "Kolekcja Essence", Kolekcja Donny Karan, DKNY Pure, DKNY Women Różne wydania, Cashmere Mist i niektóre z najnowszych kolekcji, w tym DKNY Be Delicious City Blossom (2014), DKNY Be Delicious (2012), DKNY Delicious Candy Apples (2010/2011) i DKNY Sweet Delicious Collection (2012). Większość zapachów z tego super zmysłowego giganta zapachowego jest skierowana do kobiet, ponieważ Donna Karan czuła, że ​​może się z nimi związać znacznie bardziej poprzez swoją pracę, jednak nie oznacza to, że mężczyźni byli w jakikolwiek sposób zaniedbywani.

Zobacz wszystko

DKNY linia czasu

1993
2019
2008
2006
2006
Be Delicious Red
BE DELICIOUS RED

Be Delicious Red przez DKNY to świeży zapach dla kobiet....

2005
2005
Be Delicious
BE DELICIOUS

Be Delicious marki DKNY to świeży zapach dla...

2001
2001
2000
2000
DKNY
DKNY

Men Energizing marki DKNY to świeży i drzewny zapach dla...

1994
DKNY
Kolekcje
JUŻ OD
74
DKNY Be Delicious
BE DELICIOUSBe Delicious marki DKNY to świeży zapach dla...
JUŻ OD
47
DKNY Be Desired
JUŻ OD
88
DKNY Be Tempted
JUŻ OD
117
DKNY Cashmere Aura
JUŻ OD
246
DKNY Cashmere Veil
JUŻ OD
83
DKNY DKNY
DKNYMen Energizing marki DKNY to świeży i drzewny zapach dla...
JUŻ OD
66
DKNY DKNY
JUŻ OD
75
DKNY Golden Delicious
JUŻ OD
222
DKNY Liquid Cashmere
JUŻ OD
168
DKNY Liquid Cashmere Black
JUŻ OD
91
DKNY My NY
JUŻ OD
119
DKNY Stories
JUŻ OD
33
DKNY Woman