Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

DSquared2 Perfumy & Perfumy dla kobiet

Identyczne bliźniaki Dean i Dan Caten założyli DSquared² w 1995 roku, po latach pracy w branży modowej dla dużych marek, takich jak Diesel i Versace.

W 2002 roku DSquared² osiągnęło przełom, kiedy zaprojektowali całą kolekcję teledysku Madonny "Do not tell", a także jej 2002 Drowned World Tour. Od tego czasu ubierali Christinę Aguilera, Rihannę, Beyonce i Britney Spears, żeby wymienić tylko kilku, podczas gdy byli w trasie.
Nie tylko na scenie DSquared² jest popularny, Lenny Kravitz, Justin Timberlake, Ricky Martin i Robbie Williams są fanami ich unikatowych kolekcji i często można zobaczyć je w projektach Dean'a i Dana.

Ich charakterystyczne wzory miejskie trafiły na główną ulicę, a teraz mają ogromną kolekcję butów, trenerów i ubrań, która jest bardzo popularna wśród młodych i młodych duchem.

W 2007 r. DSquared² wkroczył w zapach zapoczątkowany przez swoje pierwsze perfumy, He Wood, po którym wkrótce pojawiła się żeńska wersja She Wood. The She Wood EDP to jak spacerowanie po lesie na wiosnę. Dobrze zaokrąglone perfumy, które są świeże i czyste. Sukces dwóch pierwszych perfum DSquared² wytycza drogę, którą należy podążać, a od samego początku DSquared² nie tylko wypuścił perfumy Eau De i Eau De Toilette, ale także kilka gatunków drewna kolońskiego, które przyciągnęły wzrok Fundacji Zapachowej.

Co roku Fundacja Zapachowa organizuje ceremonię wręczenia nagród, a od wielu lat DSquared² ma zapach w bieganiu. W 2016 roku był to DSquared² Want, który był w centrum uwagi.
Want to dla pewnej siebie dziewczyny według Dana projektanta, to kremowe, pyszne, pikantne perfumy waniliowe z miękkimi sproszkowanymi nutami i świeżym kwiecistym odcieniem, a także dotyk drewna w suchym puchu. To idealny zapach dla każdej kobiety, która zna swoją własną wartość.
Pokaż Więcej