Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

David & Victoria Beckham Perfumy & Perfumy dla kobiet

David i Victoria Beckham nie powinni potrzebować żadnego wprowadzenia, czy to jako para, czy ich marka, ich sława i moda są znane na całym świecie. David jest znany ze swoich sportowych osiągnięć i globalnych umów sponsorskich, natomiast Victoria stała się znana ze swojej roli "Posh Spice" w Spice Girls, która jest ikoną stylu, modelką i konsultantką mody. W 2014 roku została również czołowym przedsiębiorcą w Wielkiej Brytanii, o wartości szacowanej na 210 milionów funtów. Z pewnością tworzą dynamiczny duet, a ich połączone przedsięwzięcia w świecie mody i zapachów są czymś więcej niż tylko dynamiką. Victoria ma nawet własną linię akcesoriów, dżinsów i sukienek.

Media określiły oddaną parę jako "Posh & Becks", a po ślubie w 1999 roku, wkrótce zaczęli realizować swoje plany ekspansji zarówno w rodzinie, sławie i fortunie. Zarówno David, jak i Victoria są uważane za ikony stylu nowoczesnego i prawdziwą reprezentację niezrównanego sukcesu. Pierwszym w historii zapachem wprowadzonym pod szyldem Beckham był Instinct for Men, który został wydany w 2005 roku. Popularność tego zapachu wkrótce doprowadziła do wydania kilku jego i jej wersji ich zapachów, co oznacza, że ​​David i Victoria Beckham nie tylko byliby związani z sport, moda i akcesoria, ale także perfumy dla kobiet, takie jak przepiękne, białe, kwiatowe nuty Intimately Beckham dla kobiet (2006).

Inne popularne damskie perfumy w swoim asortymencie to balsamiczne kwiatowe nuty Intimately Night (2007), odważne i kwiatowe nuty Chypre of Signature for Her (2008), rozkosznie owocowe i kwiatowe nuty Signature Story for Her (2009), zmysłowo Orientalne nuty Intimately Yours Women (2010) oraz delikatne kwiatowe i pudrowe nuty Signature Summer for Her (2011).
Pokaż Więcej