Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Davidoff Perfumy & Perfumy dla kobiet

Marka Davidoff została założona przez Henri Davidoffa i jego rodzinę na początku XX wieku i początkowo skupiała się wyłącznie na wyrobach tytoniowych i akcesoriach sprzedawanych w jednym sklepie w Szwajcarii. Dopiero pod koniec lat 80. marka Davidoff rozszerzyła się na perfumy, które obecnie są produkowane w ramach ekskluzywnych umów z Coty Inc.

To w rzeczywistości Zino Davidoff, najstarszy z czterech dzieci Davidoff, który początkowo rozpoczął misję rozszerzenia rodzinnej firmy tytoniowej w 1930 roku. Dzięki nowo zdobytemu doświadczeniu Zino z jego wcześniejszych podróży po Ameryce Południowej, skromny sklep tytoniowy wkrótce urósł do bardzo udanego biznesu, a jego działalność nadal rosła w czasie II wojny światowej dzięki neutralnemu politycznemu stanowisku Szwajcarii. Zino ostatecznie sprzedało sklep tytoniowy firmie Max Oettinger w 1970 roku, a po przejściu kilku fuzji i przejęć przedsiębiorstw, Davidoff rozszerzył się również na galanterię skórzaną, akcesoria modowe, kawę i zapachy.

Marka Davidoff odniosła znaczący sukces dzięki wprowadzeniu Cool Water, która dostrzegła wzrost aromatycznej wodnej kategorii zapachowej i chociaż ich zapachy były często naśladowane, imitacje nigdy nie pasowały do ​​pasji Davidoffa do doskonałości. Niektóre z ich najpopularniejszych damskich perfum zawierają znane na całym świecie florystyczne wodne nuty Cool Water Woman (1996), słodkie pudrowe akcenty Good Life (1999) i wystawne kwiatowe nuty Echo Woman (2004). Inne popularne damskie zapachy od Davidoff to słodkie kwiatowe akordy Cool Water Sensual Essence (2012), świeże i słodkie nuty Cool Water Sea Rose (2013) i urocza skórzana unisex Leather Blend (2014).

Davidoff - pasja do doskonałości i przyjemności w życiu
Pokaż Więcej