5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Davidoff Perfumy & Perfumy dla kobiet

Marka Davidoff została założona przez Henri Davidoffa i jego rodzinę na początku XX wieku i początkowo skupiała się wyłącznie na wyrobach tytoniowych i akcesoriach sprzedawanych w jednym sklepie w Szwajcarii. Dopiero pod koniec lat 80. marka Davidoff rozszerzyła się na perfumy, które obecnie są produkowane w ramach ekskluzywnych umów z Coty Inc.

To w rzeczywistości Zino Davidoff, najstarszy z czterech dzieci Davidoff, który początkowo rozpoczął misję rozszerzenia rodzinnej firmy tytoniowej w 1930 roku. Dzięki nowo zdobytemu doświadczeniu Zino z jego wcześniejszych podróży po Ameryce Południowej, skromny sklep tytoniowy wkrótce urósł do bardzo udanego biznesu, a jego działalność nadal rosła w czasie II wojny światowej dzięki neutralnemu politycznemu stanowisku Szwajcarii. Zino ostatecznie sprzedało sklep tytoniowy firmie Max Oettinger w 1970 roku, a po przejściu kilku fuzji i przejęć przedsiębiorstw, Davidoff rozszerzył się również na galanterię skórzaną, akcesoria modowe, kawę i zapachy.

Marka Davidoff odniosła znaczący sukces dzięki wprowadzeniu Cool Water, która dostrzegła wzrost aromatycznej wodnej kategorii zapachowej i chociaż ich zapachy były często naśladowane, imitacje nigdy nie pasowały do ​​pasji Davidoffa do doskonałości. Niektóre z ich najpopularniejszych damskich perfum zawierają znane na całym świecie florystyczne wodne nuty Cool Water Woman (1996), słodkie pudrowe akcenty Good Life (1999) i wystawne kwiatowe nuty Echo Woman (2004). Inne popularne damskie zapachy od Davidoff to słodkie kwiatowe akordy Cool Water Sensual Essence (2012), świeże i słodkie nuty Cool Water Sea Rose (2013) i urocza skórzana unisex Leather Blend (2014).

Davidoff - pasja do doskonałości i przyjemności w życiu
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.