Davidoff Perfumy & Perfumy dla kobiet

Marka Davidoff została założona przez Henri Davidoffa i jego rodzinę na początku XX wieku i początkowo skupiała się wyłącznie na wyrobach tytoniowych i akcesoriach sprzedawanych w jednym sklepie w Szwajcarii. Dopiero pod koniec lat 80. marka Davidoff rozszerzyła się na perfumy, które obecnie są produkowane w ramach ekskluzywnych umów z Coty Inc.

To w rzeczywistości Zino Davidoff, najstarszy z czterech dzieci Davidoff, który początkowo rozpoczął misję rozszerzenia rodzinnej firmy tytoniowej w 1930 roku. Dzięki nowo zdobytemu doświadczeniu Zino z jego wcześniejszych podróży po Ameryce Południowej, skromny sklep tytoniowy wkrótce urósł do bardzo udanego biznesu, a jego działalność nadal rosła w czasie II wojny światowej dzięki neutralnemu politycznemu stanowisku Szwajcarii. Zino ostatecznie sprzedało sklep tytoniowy firmie Max Oettinger w 1970 roku, a po przejściu kilku fuzji i przejęć przedsiębiorstw, Davidoff rozszerzył się również na galanterię skórzaną, akcesoria modowe, kawę i zapachy.

Marka Davidoff odniosła znaczący sukces dzięki wprowadzeniu Cool Water, która dostrzegła wzrost aromatycznej wodnej kategorii zapachowej i chociaż ich zapachy były często naśladowane, imitacje nigdy nie pasowały do ​​pasji Davidoffa do doskonałości. Niektóre z ich najpopularniejszych damskich perfum zawierają znane na całym świecie florystyczne wodne nuty Cool Water Woman (1996), słodkie pudrowe akcenty Good Life (1999) i wystawne kwiatowe nuty Echo Woman (2004). Inne popularne damskie zapachy od Davidoff to słodkie kwiatowe akordy Cool Water Sensual Essence (2012), świeże i słodkie nuty Cool Water Sea Rose (2013) i urocza skórzana unisex Leather Blend (2014).

Davidoff - pasja do doskonałości i przyjemności w życiu

Zobacz wszystko

Davidoff linia czasu

Davidoff
Kolekcje
JUŻ OD
105
Davidoff Cool Water Sea Rose
JUŻ OD
31
Davidoff Cool Water Wave
JUŻ OD
33
Davidoff Cool Water Woman
COOL WATER WOMANCool Water Woman marki Davidoff to wodny kwiatowy zapach dla...